Strona głównaInformacjeNigdy więcej nie idź do łóżka z mokrymi włosami. Poznaj skutki uboczne.

Nigdy więcej nie idź do łóżka z mokrymi włosami. Poznaj skutki uboczne.

Ile razy chodziłaś do łóżka z mokrymi włosami? Jeśli tak robisz czytaj dalej, aby dowiedzieć się dlaczego powinnaś z tego zrezygnować tak szybko jak to możliwe.

Mokre włosy wspierają namnażanie się grzybów

Poduszka jest idealnym miejscem do wzrostu szerokiej gamy bakterii, ponieważ zbiera martwe komórki skóry i roztocza. Jeśli dodasz do tego mokre włosy i ciepło otrzymasz idealne środowisko do rozwoju różnego rodzaju grzybów.

Mokre włosy powodują bóle głowy

Prawdopodobnie nie wiedziałaś o tym, ale temperatura twojego ciała spada do temperatury w pomieszczeniu, w którym śpisz w pierwszych etapach snu, podczas gdy wzrasta w fazie REM.

Ponieważ twoje włosy są mokre temperatura twojej głowy nie może dostosować się do temperatury twojego ciała, co może powodować silne bóle głowy, które mogą cię rozbudzić w środku nocy.

Mokre włosy prowadzą do rozdwajania końcówek

Kraj jako kobieta. Sztuczna inteligencja zilustrowała 30 państw. Jak wygląda Polska?

Sztuczna inteligencja AI potrafi stworzyć obrazki na podstawie podanych jej informacji. Artystka Crypto Tea poprosiła sztuczną inteligencję AI, aby na podstawie danych stworzyła portrety...

Mokre włosy są szczególnie podatne na rozdwajanie, szczególnie gdy ocierają się o poduszkę. Tarcie to uszkadza włosy i powoduje ich rozpad.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły