Lekarze są wstrząśnięci: olej kokosowy zabija 93% komórek raka okrężnicy

Najnowsze statystyki pokazują, że rak jelita grubego stał się jednym z najczęstszych typów raka na świecie, dotykając zarówno mężczyzn jak i kobiety. Ta straszna choroba każdego roku zabiera coraz więcej żyć, a współczesna medycyna nie potrafi sobie z nim poradzić.

Jednak grupa badaczy

natknęła się na niesamowite odkrycie, które spowodowało, że byli zszokowani. Odkryli, że olej kokosowy może zabić 93% komórek raka jelita grubego w zaledwie 2 dni!
Naukowcy, którzy przeprowadzili badanie z Adelaide University of Australia, odkryli, że kwas laurynowy, który stanowi 50% oleju kokosowego może zniszczyć ponad 93% komórek raka okrężnicy u ludzi w ciągu zaledwie 48 godzin. W badaniach wykorzystano eksperymenty in vitro, a także in vivo u szczurów. Oba eksperymenty dały takie same wyniki.

Badanie wykazało,

że kwas laurowy niszczy komórki nowotworowe powodując jednocześnie stres oksydacyjny. To znacznie zmniejsza poziom glutationu, od którego zależą komórki nowotworowe.

Prawdziwym problemem jest to, że tego typu badania są niezwykle kosztowne i mało atrakcyjne dla sponsorów, ponieważ naturalnych metod leczenia nie można opatentować. Po prostu nie interesują się nimi firmy farmaceutyczne, które finansują takie badania, mimo że ich celem jest dobre samopoczucie całej populacji. Kwas laurynowy, który znajduje się również w mleku matki jest kwasem tłuszczowym, który wzmacnia system odpornościowy i ma silne właściwości antybakteryjne.

Jak stwierdzono w badaniach klinicznych

American Nutrition Association, tłuszcze w oleju kokosowym ” mogą być użyteczne w leczeniu i zapobieganiu stanom takim jak cukrzyca, osteoporoza, choroby wirusowe (mononukleoza, wirusowe zapalenie wątroby typu C, opryszczka itp.), choroby dróg żółciowych, Choroba Chronica i rak „.

Wykazano także, że olej kokosowy zmniejsza skutki uboczne chemioterapii i poprawia ogólny stan zdrowia pacjentów z rakiem.

W latach sześćdziesiątych producenci

margaryn i olejów uwodornionych potrzebowali znaleźć sposób, aby przekonać konsumentów, by zrezygnowali z naturalnego źródła tłuszczu i zaczęli kupować ich produkt. W tym celu zaczęli dyskredytować olej kokosowy, informując ludzi, że powoduje on problemy zdrowotne i liczne schorzenia, kierując ich w stronę sztucznych źródeł tłuszczu. Przez cały czas, ignorując fakt, że to ich trans-tłuszczowe produkty były odpowiedzialne za liczne problemy zdrowotne.

Chociaż firmy farmaceutyczne przymykają oko na naturalne środki zaradcze, jedno jest niepodważalne – natura ma lekarstwo na prawie każdą istniejącą chorobę. Smutne jest to, że bez badań medycznych i aprobaty pozostają nieznane dla ludzi, których zdrowie zależy od nich.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE ARTYKUŁY


loading...
loading...

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Czy próbowałeś herbaty z awokado? Poznaj jej korzyści zdrowotne.

Chyba każdy z nas wie, że awokado jest owocem pełnym składników odżywczych, które są pozytywne dla naszego zdrowia. Poniżej przedstawiamy, jakie są wspaniałe zalety...

Ten domowy przepis pozwoli Ci schudnąć dając niewiarygodne wyniki

Prawie 80% ludzi na świecie ma problem z nadwagą z powodu jedzenia duże ilości fast foodów, braku ruchu, a przede wszystkim lenistwa. Ci ludzie nie raz próbowali...

Wyeliminuj kręgi pod oczami i oczyść swoją wątrobę

Regularne odkażanie wątroby jest jednym z najlepszych sposobów wspierania jej funkcji i zapobiegania chorobom powodowanym przez nagromadzenie się toksyn.Organ ten jest odpowiedzialny głównie za usuwanie...

Dlaczego ludzie z grupą krwi 0 są tak wyjątkowi?

Ta grupa krwi jest pierwotną grupą krwi naszych przodków, którzy byli bardzo sprytnymi, agresywnymi drapieżnikami.Osoby z tym typem krwi odgrywają ważną rolę w każdym społeczeństwie...

6 pokarmów, które oczyszczają wątrobę i utrzymują ją w zdrowiu

Wątroba jest jednym z głównych narządów ludzkiego ciała.  Znajduje się w górnej części jamy brzusznej, nad żołądkiem, w pobliżu nerek i jelit.Jego zadaniem jest regulacja większości substancji...

Najsilniejszy antybiotyk – zabija wszelkie infekcje w organizmie

Przepis ten stosowano już w średniowieczu, czyli w czasach gdzie ludzie w codziennym życiu byli narażeni na różnego rodzaju choroby i epidemie. Ten naturalny lek...