Strona głównaInformacjeOSTRZEŻENIE DLA RODZICÓW: To nie są żelki mto nowy śmiertelny narkotyk

OSTRZEŻENIE DLA RODZICÓW: To nie są żelki mto nowy śmiertelny narkotyk

żelki

Jest to ostrzeżenie dla wszystkich rodziców, aby byli bardzo ostrożni przy zakupie gumowatych niedźwiedzi lub galaretek! Na rynku pojawił się nowy narkotyk, który wygląda i pachnie jak truskawkowe gumowate żelki, ale w rzeczywistości jest to truskawkowy kryształ krystaliczny.

Został nazwany „truskawkową żelką” i jest wystarczająco silny, by zabić dorosłego mężczyznę.

Strawberry Met to rodzaj metamfetaminy, leku, który istnieje na rynku narkotykowym od wielu lat. Ten rodzaj można znaleźć w innych smakach, takich jak czekolada, nie tylko truskawka dlatego musisz ostrzec swoje dzieci, aby były wyjątkowo ostrożne. Używanie tego leku, narkotyku może wkrótce doprowadzić do śmierci!

Kryształ metylowy zaczął zyskiwać popularność w ostatnich latach zarówno w UE, jak i w USA, a jego popularność rośnie z tygodnia na tydzień. Jest to rodzaj narkotyku syntetycznego, który sieje spustoszenie w całym systemie i niestety władze nie były w stanie zrobić nic, aby powstrzymać jego rozprzestrzenianie się, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

Metyl krystaliczny można przyjmować inaczej, ale większość ludzi go pali. Można go również przyjmować doustnie, przez nos, a nawet dożylnie za pomocą strzykawki. Występuje w postaci drobnych kryształków zwanych „lodem”.

RODZICE OSTRZEGAWCZE Nie są to gumowate niedźwiedzie, które są nowym śmiertelnym lekiem

Ludzie, którzy używają tego leku przez dłuższy czas, doświadczają poważnych skutków ubocznych, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Powoduje poważne uzależnienie fizyczne i psychiczne oraz aktywuje pewne komórki mózgu zaraz po ich przyjęciu.

Jest stosunkowo tani w porównaniu z innymi lekami dostępnymi na rynku, dlatego prawdopodobnie stał się tak popularny wśród młodych ludzi. Jest produkowany w domowych laboratoriach i kosztuje około 80 zł za gram. Metyl krystaliczny jest o wiele bardziej niebezpieczny niż kokaina i heroina, ponieważ uszkadza zarówno centralny układ nerwowy, jak i mózg.

To się dzieje, jeśli codziennie masujesz stopy

Jednym ze sposobów na poprawę ogólnego samopoczucia i nastroju jest poddanie się masażowi stóp, szczególnie przed snem. Możesz używać olejków bogatych w właściwości lecznicze,...

Skutki uboczne tego przerażającego leku są niezwykle niebezpieczne. Uzależnieni zaczynają rozwijać egzemę i pęcherze na całym ciele, a u wielu ostatecznie kończy się diagnozą HIV.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły