OSTRZEŻENIE DLA RODZICÓW: To nie są żelki mto nowy śmiertelny narkotyk

żelki

Jest to ostrzeżenie dla wszystkich rodziców, aby byli bardzo ostrożni przy zakupie gumowatych niedźwiedzi lub galaretek! Na rynku pojawił się nowy narkotyk, który wygląda i pachnie jak truskawkowe gumowate żelki, ale w rzeczywistości jest to truskawkowy kryształ krystaliczny.

Został nazwany „truskawkową żelką” i jest wystarczająco silny, by zabić dorosłego mężczyznę.

[quads id=8]

Strawberry Met to rodzaj metamfetaminy, leku, który istnieje na rynku narkotykowym od wielu lat. Ten rodzaj można znaleźć w innych smakach, takich jak czekolada, nie tylko truskawka dlatego musisz ostrzec swoje dzieci, aby były wyjątkowo ostrożne. Używanie tego leku, narkotyku może wkrótce doprowadzić do śmierci!

[quads id=10]

Kryształ metylowy zaczął zyskiwać popularność w ostatnich latach zarówno w UE, jak i w USA, a jego popularność rośnie z tygodnia na tydzień. Jest to rodzaj narkotyku syntetycznego, który sieje spustoszenie w całym systemie i niestety władze nie były w stanie zrobić nic, aby powstrzymać jego rozprzestrzenianie się, zwłaszcza wśród młodych ludzi.

[quads id=9]

Metyl krystaliczny można przyjmować inaczej, ale większość ludzi go pali. Można go również przyjmować doustnie, przez nos, a nawet dożylnie za pomocą strzykawki. Występuje w postaci drobnych kryształków zwanych „lodem”.

[quads id=5]

RODZICE OSTRZEGAWCZE Nie są to gumowate niedźwiedzie, które są nowym śmiertelnym lekiem

Ludzie, którzy używają tego leku przez dłuższy czas, doświadczają poważnych skutków ubocznych, zarówno fizycznych, jak i psychicznych. Powoduje poważne uzależnienie fizyczne i psychiczne oraz aktywuje pewne komórki mózgu zaraz po ich przyjęciu.

[quads id=7]

Jest stosunkowo tani w porównaniu z innymi lekami dostępnymi na rynku, dlatego prawdopodobnie stał się tak popularny wśród młodych ludzi. Jest produkowany w domowych laboratoriach i kosztuje około 80 zł za gram. Metyl krystaliczny jest o wiele bardziej niebezpieczny niż kokaina i heroina, ponieważ uszkadza zarówno centralny układ nerwowy, jak i mózg.

[quads id=4]

Skutki uboczne tego przerażającego leku są niezwykle niebezpieczne. Uzależnieni zaczynają rozwijać egzemę i pęcherze na całym ciele, a u wielu ostatecznie kończy się diagnozą HIV.