Strona główna Informacje Ostrzeżenie! Zgniłe ziemniaki zabiły całą rodzinę!

Ostrzeżenie! Zgniłe ziemniaki zabiły całą rodzinę!

Ziemniaki są pysznymi, ulubionymi przez rodzinę warzywami, które mają znaczący udział w naszych codziennych posiłkach. Są nie tylko łatwe do zrobienia, ale także mają wysoką zawartość potasu i witaminy C.

Jednak te warzywa są bardzo niebezpieczne, szczególnie zgniłe ziemniaki mogą zabić Ciebie i całą Twoją rodzinę!

Prawdziwe niebezpieczeństwo polega na przechowywaniu ziemniaków. W 2014 r. jedna rodzina pokazała nam, jak niebezpieczne mogą być te warzywa, jeśli nie są odpowiednio przechowywane.

Rodzina 8-letniej Marii Chelysheva przechowywała ziemniaki w piwnicy. Pewnego popołudnia potrzebowali ziemniaków na obiad, ale nie byli świadomi, że ziemniaki zaczęły gnić.

To jej ojciec poszedł pierwszy do piwnicy przynieść trochę ziemniaków. Niestety nie wrócił, więc jej matka zeszła na dół. Ona również nie wróciła, a jej brat poszedł sprawdzić, gdzie są jego rodzice.

Kiedy nie wrócił, babcia zauważyła, że ​​dzieje się coś złego, więc wezwała sąsiadów po pomoc. Gdy czekała na ich przybycie, zeszła na dół i nie wróciła.

Ta horrorowa historia przytrafiła się małej Marii, która straciła całą rodzinę w wyniku zgniłych ziemniaków. Kiedy są zepsute, uwalniają glikoalkaloid, wysoce toksyczną substancję chemiczną, która jest nie tylko trująca do spożycia, ale i podczas wdychania.

Maria miała szczęście, że przeżyła, ponieważ kiedy zeszła do piwnicy, jej drzwi zostały już otwarte przez babcię, a niektóre trucizny zniknęły, zanim tam dotarła.

Tak więc, jeśli masz w domu trochę ziemniaków, upewnij się, że przechowujesz je odpowiednio, aby nie gniły. W ten sposób uratujesz nie tylko siebie, ale całą swoją rodzinę.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Wszystkie istoty ludzkie na planecie zaczęły się rozwijać już 200 000 lat temu. Dowody ciągłego rozwoju wciąż można znaleźć u niektórych ludzi, a to dowodzi,...
Popularne przekonanie, że dieta niskotłuszczowa lub beztłuszczowa jest dla ciebie dobra, nie jest do końca prawdą. Grupa kardiologów odkryła, że ​​potrzebujesz zdrowych tłuszczów (zawartych...
70% ludzkiego ciała składa się z wody, więc logiczne jest założenie, że woda pitna jest bardzo ważna dla naszego zdrowia. W rzeczywistości wszystkie funkcje...
Randap (glifosat) jest jednym z najpopularniejszych morderców chwastów na świecie.Jest używany przez rolników i właścicieli domów, na polach, trawnikach i ogrodach. Wiele badań twierdzi, że...
Nerki, jeden z najważniejszych narządów w organizmie pomagają odfiltrować odpady z krwi, a także biorą udział w regulacji ciśnienia krwi, równowagi elektrolitowej i produkcji...