Ostrzeżenie! Zgniłe ziemniaki zabiły całą rodzinę!

Ziemniaki są pysznymi, ulubionymi przez rodzinę warzywami, które mają znaczący udział w naszych codziennych posiłkach. Są nie tylko łatwe do zrobienia, ale także mają wysoką zawartość potasu i witaminy C.

Jednak te warzywa są bardzo niebezpieczne, szczególnie zgniłe ziemniaki mogą zabić Ciebie i całą Twoją rodzinę!

[quads id=8]

Prawdziwe niebezpieczeństwo polega na przechowywaniu ziemniaków. W 2014 r. jedna rodzina pokazała nam, jak niebezpieczne mogą być te warzywa, jeśli nie są odpowiednio przechowywane.

[quads id=10]

Rodzina 8-letniej Marii Chelysheva przechowywała ziemniaki w piwnicy. Pewnego popołudnia potrzebowali ziemniaków na obiad, ale nie byli świadomi, że ziemniaki zaczęły gnić.

[quads id=9]

To jej ojciec poszedł pierwszy do piwnicy przynieść trochę ziemniaków. Niestety nie wrócił, więc jej matka zeszła na dół. Ona również nie wróciła, a jej brat poszedł sprawdzić, gdzie są jego rodzice.

Kiedy nie wrócił, babcia zauważyła, że ​​dzieje się coś złego, więc wezwała sąsiadów po pomoc. Gdy czekała na ich przybycie, zeszła na dół i nie wróciła.

[quads id=5]

Ta horrorowa historia przytrafiła się małej Marii, która straciła całą rodzinę w wyniku zgniłych ziemniaków. Kiedy są zepsute, uwalniają glikoalkaloid, wysoce toksyczną substancję chemiczną, która jest nie tylko trująca do spożycia, ale i podczas wdychania.

[quads id=4]

Maria miała szczęście, że przeżyła, ponieważ kiedy zeszła do piwnicy, jej drzwi zostały już otwarte przez babcię, a niektóre trucizny zniknęły, zanim tam dotarła.

[quads id=3]

Tak więc, jeśli masz w domu trochę ziemniaków, upewnij się, że przechowujesz je odpowiednio, aby nie gniły. W ten sposób uratujesz nie tylko siebie, ale całą swoją rodzinę.


ZOBACZ TAKŻE