Strona główna Informacje Czy ten owoc jest 10.000 razy silniejszy niż chemioterapia? Czy potrafi zabić...

Czy ten owoc jest 10.000 razy silniejszy niż chemioterapia? Czy potrafi zabić raka!

Wiele artykułów wspomina o naturalnych środkach przeciw rakowi. Ale czy to wszystko prawda i czy rząd ukrywa je przed nami? Byłoby niesprawiedliwie nie pomóc tym rodzinom zrujnowanym przez tę okropną chorobę.

Każdego dnia około 20 000 ludzi umiera z powodu tej przerażającej choroby na całym świecie. Najczęściej stosowanym sposobem leczenia raka jest chemioterapia. To leczenie eliminuje komórki rakowe, ale także niszczy zdrowe komórki.

Z drugiej strony jest owoc powszechnie znany jako „Soursop” lub „owoc drzewa Graviola”, który ma pozytywne skutki w walce z rakiem bez negatywnych konsekwencji. Eksperci twierdzą, że ten owoc jest naturalnym lekarstwem na raka (szczególnie raka jelita grubego) i jest 10 000 bardziej skuteczny niż chemioterapia.

Soursop to drzewo liściaste, kwitnące i wiecznie zielone, pochodzące z tropikalnych obszarów Kuby, Brazylii, Meksyku, Kolumbii, Peru, Wenezueli, Somalii, Ugandy i Karaibów. Owoc ten znany jest również pod nazwą Graviola. W niektórych krajach nazywa się Thorny Mango.

Jest biały od wewnątrz i kolczasty, zielony z zewnątrz. Jego smak jest czymś pomiędzy smakiem ananasa i truskawki, a jego fundamentalny kremowy smak przypomina kokosa lub banana. Jest bogaty w węglowodany, witaminę A, witaminę C, kompleks B, białka, magnez, żelazo, cynk, wapń, fosfor i potas.

Jest korzystny w leczeniu depresji, stresu, wysokiego ciśnienia krwi, zaburzeń snu oraz infekcji grzybiczych i bakteryjnych. Ale jest to szczególnie przydatne w leczeniu raka.

Naturalnie zabija komórki rakowe bez skutków ubocznych, takich jak wymioty, mdłości i wypadanie włosów. Poprawia układ odpornościowy i chroni również przed śmiertelnymi infekcjami.

Niewiarygodne, ale 12 rodzajów raka można pokonać za pomocą wyciągów z drzewa Graviola, takich jak: rak jelita grubego, piersi, płuc, trzustki i prostaty. Zaletą tego ekstraktu jest to, że niszczy on tylko złe komórki rakowe, a nie zdrowe.

Ze względu na niesamowite właściwości i możliwość zastosowania zamiast chemioterapii owoc ten został ukryty. Zyski firm farmaceutycznych spadną, jeśli ludzie dowiedzą się o tym owocu.

Nie możemy zapominać, że spożywanie tego owocu wywołuje pewne skutki uboczne. Zawiera wysoki poziom annonacyny, który spożywany w większych ilościach może powodować chorobę Parkinsona.

Ten owoc można znaleźć w sklepach spożywczych lub sklepach ze zdrową żywnością. Pod nazwą Triamazon.

Jak rak rośnie w ciele?

Wiele osób zaczęło spożywać ten owoc po odkryciu jego korzystnych właściwości. Ale najpierw musimy wyjaśnić, w jaki sposób rak rozprzestrzenia się w ciele.

Ponieważ cukier karmi komórki rakowe, starają się go unikać, chociaż jest to trudne.

Komórki rakowe nie mogą przeżyć w środowisku dotlenionym.

Aby uzyskać więcej tlenu musisz wykonywać ćwiczenia częściej, a głębokie oddychanie może pomóc. Udowodniono, że terapia tlenowa jest skuteczna przeciwko komórkom rakowym.

Komórki rakowe mogą również przetrwać w środowisku kwaśnym.

Gniew i nerwy są główną przyczyną stresu, w ten sposób w ciele powstaje kwaśne środowisko. Zrelaksuj się i ciesz się życiem. Medytacja pomaga w łagodzeniu stresu

Zrezygnuj ze zwykłej soli i zacznij używać soli himalajskiej. Zwykła sól sprawia, że ​​nasze ciało jest bardziej kwaśne.

Wołowina lub wieprzowina jest zabroniona (z wyjątkiem ryb i kurczaka), ponieważ mięso tworzy kwaśne środowisko. Dieta wegetariańska sprawia, że ​​ciało jest bardziej alkaliczne.

Skutki uboczne i bezpieczeństwo:

Graviola może powodować ruchy ciała podobne do tych spowodowanych chorobą Parkinsona, a to z tego powodu, że ten owoc może uszkadzać komórki nerwowe w mózgu, a także inne części ciała.

Specjalne środki ostrożności:

Zabronione dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Zabronione dla osób cierpiących na chorobę Parkinsona, ponieważ może to pogorszyć objawy.

Ostrzeżenia:

Przed użyciem tego owocu w jakiejkolwiek formie leczenia skonsultuj się z lekarzem.

zobacz także

Ostrzeżenie: Przestań używać kurkumy, jeśli należysz do grona tego typu ludzi

Kurkuma jest szeroko stosowana jako przyprawa w wielu produktach spożywczych ze względu na charakterystyczny przyjemny zapach i smak. Ma wiele korzyści zdrowotnych, które mogą...

Dlaczego nie powinieneś pić wody bezpośrednio przed posiłkiem i po nim

Wszyscy pijemy wodę, gdy jesteśmy spragnieni, to jedna z naszych podstawowych potrzeb i staramy się ją zaspokoić za każdym razem kiedy ją odczuwamy. Poza tym...

Rewolucyjne odkrycie: ta roślina zabija boreliozę lepiej niż jakikolwiek antybiotyk

Czy kiedykolwiek słyszałeś o boreliozie? Ale na pewno znasz kleszcze. Jeśli spędzasz czas na świeżym powietrzu, prawdopodobnie spotkałeś je w pewnym momencie swojego życia....

loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

POPULARNE ARTYKUŁY

Biała morwa jest bardzo powszechną rośliną, którą można znaleźć niemal wszędzie. Chociaż pochodzi z Chin od czasów kolonialnych kiedy po raz pierwszy przetransportowano je do...
Wiedząc jak ważnie jest nawodnienie organizmu wielu ludzi zostawia szklankę wody na nocnej szafce przed pójściem spać, aby obudzić się w nocy lub z...
Serce jest jedynym organem w ciele, który nigdy nie odpoczywa. Jeśli zatrzyma się, aby zrobić pauzę masz duże kłopoty. Istnieją różne schorzenia i choroby...
Według kilku badań ludzie z brązowymi oczami mają pewne cechy, które czynią ich wyjątkowymi i znacząco różnią się od tych, którzy mają inny kolor...
Wielu ekspertów i dietetyków z całego świata mówi, że powinniśmy jeść żywność organiczną, dużo owoców i warzyw, pić dużo wody, spać co najmniej 8...