Czy ten owoc jest 10.000 razy silniejszy niż chemioterapia? Czy potrafi zabić raka!

Wiele artykułów wspomina o naturalnych środkach przeciw rakowi. Ale czy to wszystko prawda i czy rząd ukrywa je przed nami? Byłoby niesprawiedliwie nie pomóc tym rodzinom zrujnowanym przez tę okropną chorobę.

Każdego dnia około 20 000 ludzi umiera z powodu tej przerażającej choroby na całym świecie. Najczęściej stosowanym sposobem leczenia raka jest chemioterapia. To leczenie eliminuje komórki rakowe, ale także niszczy zdrowe komórki.

Z drugiej strony jest owoc powszechnie znany jako „Soursop” lub „owoc drzewa Graviola”, który ma pozytywne skutki w walce z rakiem bez negatywnych konsekwencji. Eksperci twierdzą, że ten owoc jest naturalnym lekarstwem na raka (szczególnie raka jelita grubego) i jest 10 000 bardziej skuteczny niż chemioterapia.

Soursop to drzewo liściaste, kwitnące i wiecznie zielone, pochodzące z tropikalnych obszarów Kuby, Brazylii, Meksyku, Kolumbii, Peru, Wenezueli, Somalii, Ugandy i Karaibów. Owoc ten znany jest również pod nazwą Graviola. W niektórych krajach nazywa się Thorny Mango.

Jest biały od wewnątrz i kolczasty, zielony z zewnątrz. Jego smak jest czymś pomiędzy smakiem ananasa i truskawki, a jego fundamentalny kremowy smak przypomina kokosa lub banana. Jest bogaty w węglowodany, witaminę A, witaminę C, kompleks B, białka, magnez, żelazo, cynk, wapń, fosfor i potas.

Jest korzystny w leczeniu depresji, stresu, wysokiego ciśnienia krwi, zaburzeń snu oraz infekcji grzybiczych i bakteryjnych. Ale jest to szczególnie przydatne w leczeniu raka.

Naturalnie zabija komórki rakowe bez skutków ubocznych, takich jak wymioty, mdłości i wypadanie włosów. Poprawia układ odpornościowy i chroni również przed śmiertelnymi infekcjami.

Niewiarygodne, ale 12 rodzajów raka można pokonać za pomocą wyciągów z drzewa Graviola, takich jak: rak jelita grubego, piersi, płuc, trzustki i prostaty. Zaletą tego ekstraktu jest to, że niszczy on tylko złe komórki rakowe, a nie zdrowe.

Ze względu na niesamowite właściwości i możliwość zastosowania zamiast chemioterapii owoc ten został ukryty. Zyski firm farmaceutycznych spadną, jeśli ludzie dowiedzą się o tym owocu.

Nie możemy zapominać, że spożywanie tego owocu wywołuje pewne skutki uboczne. Zawiera wysoki poziom annonacyny, który spożywany w większych ilościach może powodować chorobę Parkinsona.

Ten owoc można znaleźć w sklepach spożywczych lub sklepach ze zdrową żywnością. Pod nazwą Triamazon.

Jak rak rośnie w ciele?

Wiele osób zaczęło spożywać ten owoc po odkryciu jego korzystnych właściwości. Ale najpierw musimy wyjaśnić, w jaki sposób rak rozprzestrzenia się w ciele.

Ponieważ cukier karmi komórki rakowe, starają się go unikać, chociaż jest to trudne.

Komórki rakowe nie mogą przeżyć w środowisku dotlenionym.

Aby uzyskać więcej tlenu musisz wykonywać ćwiczenia częściej, a głębokie oddychanie może pomóc. Udowodniono, że terapia tlenowa jest skuteczna przeciwko komórkom rakowym.

Komórki rakowe mogą również przetrwać w środowisku kwaśnym.

Gniew i nerwy są główną przyczyną stresu, w ten sposób w ciele powstaje kwaśne środowisko. Zrelaksuj się i ciesz się życiem. Medytacja pomaga w łagodzeniu stresu

Zrezygnuj ze zwykłej soli i zacznij używać soli himalajskiej. Zwykła sól sprawia, że ​​nasze ciało jest bardziej kwaśne.

Wołowina lub wieprzowina jest zabroniona (z wyjątkiem ryb i kurczaka), ponieważ mięso tworzy kwaśne środowisko. Dieta wegetariańska sprawia, że ​​ciało jest bardziej alkaliczne.

Skutki uboczne i bezpieczeństwo:

Graviola może powodować ruchy ciała podobne do tych spowodowanych chorobą Parkinsona, a to z tego powodu, że ten owoc może uszkadzać komórki nerwowe w mózgu, a także inne części ciała.

Specjalne środki ostrożności:

Zabronione dla kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. Zabronione dla osób cierpiących na chorobę Parkinsona, ponieważ może to pogorszyć objawy.

Ostrzeżenia:

Przed użyciem tego owocu w jakiejkolwiek formie leczenia skonsultuj się z lekarzem.