Strona główna Informacje Masz pieprzyk w jednym z tych 7 miejsc na Twoim ciele? Sprawdź...

Masz pieprzyk w jednym z tych 7 miejsc na Twoim ciele? Sprawdź co to oznacza.

Pieprzyki są częstym problemem kosmetycznym, który dotyka większość populacji. W rzeczywistości nie ma osoby, która nie posiada przynajmniej jednego pieprzyka na swoim ciele. Pieprzyki mają różne rozmiary i mogą się znajdować w różnych miejscach na ciele.

Co zaskakujące, istnieją teorie ludowe, które łączą pieprzyki z bogactwem, majątkiem rodziny lub zdrowiem w zależności od ich pozycji na ciele.

Jeśli masz pieprzyki w danym miejscu na ciele, przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy to prawda.

Pieprzyk na skroni

Pieprzyk na skroni wiąże się z perspektywami podróży. Posiadanie go w tym miejscu oznacza, że ​​będziesz miała więcej możliwości podróżowania, zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.

Pieprzyk między brwiami

Pieprzyk między brwiami wiąże się z dużymi perspektywami kariery. W rzeczywistości teoria stojąca za tym jest taka, że ​​ta część ciała jest sektorem kariery. Innymi słowy oznacza to promocję, podwyżkę wynagrodzenia lub coś podobnego.

Pieprzyk między okiem, a brwią

Posiadanie pieprzyka między okiem a brwią oznacza, że ​​jesteś osobą, która w łatwy sposób adoptuje się w nowym miejscu. W rzeczywistości obszar ten jest powiązany z Twoim domem. Oznacza to, że jesteś niefrasobliwa i możesz przejąć przywództwo.

Pieprzyk nad górną wargą

Zgodnie z teorią pieprzyk nad górną wargą sugeruje, że głównymi Twoimi zmartwieniami są to co jesz i jak się ubierasz. Z drugiej strony twoje umiejętności interpersonalne są świetne, a Twoja firma lub praca jaką wykonujesz ma duże zainteresowanie wśród klientów.

Pieprzyk na policzku

Pieprzyk na kości policzkowej wskazuje, że osoba uzyska wpływową pozycję w pracy. Jest to również związane ze wzrostem bogactwa.

Pieprzyk na dłoni

Ludzie, którzy mają pieprzyk na wewnętrznej stronie dłoni, nigdy nie będą mieli pieniędzy. Ci ludzie są sprytni, aspirują innych i są wielkimi przywódcami, jednak łatwo wydają zarobione pieniądze. Jeśli pieprzyk znajduje się na zewnętrznej stronie dłoni, wiąże się to z dużymi umiejętnościami finansowymi i kierowniczymi.

Pieprzyk na stopie

Jeśli masz pieprzyk na podeszwie stopy oznacza to, że jesteś poszukiwaczem przygód, który lubi podróżować, różne kuchnie i tym podobne. Poza tym jesteś bardzo popularny w pracy i jesteś dobrym liderem, ponieważ dobrze radzisz sobie z obowiązkami.

Teraz możesz poszukać pieprzyków na swoim ciele i zobaczyć, co oznacza dla ciebie ich pozycja. Baw się dobrze!

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Nastolatka z Anglii doświadczyła pewnych problemów zdrowotnych, takich jak nudności, zawroty głowy i bóle ciała. Przepisano jej kilka antybiotyków w celu leczenia zakażeń dróg moczowych.  Wzięła...
Czy kiedykolwiek słyszałeś o boreliozie? Ale na pewno znasz kleszcze. Jeśli spędzasz czas na świeżym powietrzu, prawdopodobnie spotkałeś je w pewnym momencie swojego życia....
Często stosowane w komediach i kreskówkach poślizgnięcie się na skórce od banana to bez wątpienia komiczna formuła. Jednak niewiele osób wie, że skórki bananowe...
Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii sera żółtego Gouda wyprodukowanego przez Spółdzielnię Mleczarką Ryki. Powodem jest wykrycie bakterii Listeria monocytogenes. Zagrożenie: W...
Jest to ostrzeżenie dla wszystkich rodziców, aby byli bardzo ostrożni przy zakupie gumowatych niedźwiedzi lub galaretek! Na rynku pojawił się nowy narkotyk, który wygląda i...