Sir Tom Jones i Jennifer Hudson wykonują utwór „It’s A Man’s Man’s Man’s World” i stają się wiralowi.

Pomimo bycia sędzią, Sir Tom Jones po prostu nie może oprzeć się blaskowi reflektorów w The Voice UK, co doprowadziło do kilku niezapomnianych duetów w programie. Sir Tom wykonał kilka zapierających dech w piersiach występów w The Voice, z których najpopularniejszym był jego duet z Jennifer Hudson w utworze „It’s a Man’s Man’s Man’s Man’s Man’s World”, który obejrzano 33 miliony razy.

Sir Tom Jones siedzi obok Jennifer Hudson i pyta swoich kolegów jurorów: „Gdybyś mógł zobaczyć bitwę kogokolwiek, kogokolwiek na świecie, kogo byś wybrał?”. Olly Murs odpowiedział: „Chciałbym zobaczyć ciebie i Jennifer w bitwie”. Jennifer mówi: „Nie mogę walczyć z Tomem”, podczas gdy tłum zaczyna skandować „zrób to, zrób to”. Zespół zaczął grać intro do „It’s a Man’s Man’s Man’s Man’s World”, a duet zaprezentował zaimprowizowany pokaz wokalny, który ostatecznie stał się wirusowy i uzyskał ponad 33 miliony wyświetleń.

Podczas przesłuchań w ciemno w listopadzie, Jones zaśpiewał w duecie z koleżanką Anne Marie klasyczny utwór Bena E. Kinga „Stand By Me”.

W wieku 83 lat Jones nie stracił nic z dźwięcznego barytonu, który uczynił go ikoną popu, a angielska gwiazda Anne Marie dostarczyła chrapliwy, ale delikatny wokal R&B, aby uzupełnić walijskiego tygrysa. Dwójka weteranów od razu sprawiła, że tłum zaczął klaskać do rytmu, a duet był dość zabawny, wywołując mnóstwo śmiechu wśród publiczności. Występ można obejrzeć poniżej.

Jones i Anne Marie wykazują mnóstwo chemii, a duet był naprawdę dobrany jak w niebie. W drugiej połowie występu Anne Marie wyskoczyła z krzesła, by zaśpiewać Jonesowi, a następnie dodała kilka gagów. Zaczęła od bezczelnego powtórzenia słów Jonesa, a następnie na chwilę przerwała rytm swojego wokalu, aby zapewnić Tigera, że w rzeczywistości będzie przy nim stać.

Fani online pokochali ten występ, dodając pozytywne opinie, takie jak „Wspaniały duet – chciałbym, żeby oboje wydali razem kilka rzeczy” i „Uwielbiam sposób, w jaki inni trenerzy patrzą na Sir Toma z takim podziwem i szacunkiem. Anne Marie zawsze wygląda, jakby go uwielbiała. Jego głos jest niesamowity”.

Później Jones pochwalił swoją współprowadzącą na Twitterze, mówiąc: „Co za przyjemność występować z rewelacyjną @AnneMarie!”. Walijski twórca przebojów ma w tym momencie duże doświadczenie w programie The Voice, ponieważ trenował talenty w programie od 2012 do 2015 roku i ponownie od 2017 roku do chwili obecnej.

„Stand By Me” był inspirującym wyborem, aby zaprezentować talent wokalny Jonesa w programie. Piosenka została napisana przez Bena E. Kinga, Jerry’ego Leibera i Mike’a Stollera i pierwotnie wydana 24 kwietnia 1961 roku przez tego pierwszego. „Stand By Me” osiągnął szczyt na czwartym miejscu Billboard Hot 100 po wydaniu, a także trafił do pierwszej 30 w Wielkiej Brytanii.

Największy wpływ na listy przebojów piosenka miała jednak wiele lat później, po pojawieniu się w kasowym przeboju kinowym z 1986 roku o tej samej nazwie. Piosenka „Stand By Me” znalazła się na pierwszym miejscu list przebojów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Irlandii, a także ponownie weszła do Top 10 w Stanach Zjednoczonych. Uniwersalne przesłanie piosenki sprawiło, że stała się ona również popularnym wyborem dla coverów, z wieloma wielkimi nazwiskami próbującymi swoich sił, w tym Johnem Lennonem, Otisem Reddingiem, Tracy Chapman, Florence, a nawet Muhammadem Ali.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej Sir Toma Jonesa, możesz zasubskrybować jego kanał YouTube lub śledzić go na Facebooku


ZOBACZ TAKŻE