Strona głównaInformacjeTa prosta sztuczka może skutecznie łagodzić stany zapalne i przewlekły ból

Ta prosta sztuczka może skutecznie łagodzić stany zapalne i przewlekły ból


Lecznicze właściwości cytryn są znane na całym świecie. Z jednej strony ten owoc cytrusowy jest stosowany w leczeniu infekcji gardła, niestrawności, zaparć, problemów dentystycznych i gorączki, krwawień wewnętrznych, reumatyzmu, oparzeń, otyłości, zaburzeń oddechowych i nadciśnienia.

Także korzystnie wpływa na włosy i skórę. Ponadto cytryny są niezwykle korzystne dla wzmocnienia układu odpornościowego, detoksykacji organizmu i oczyszczenia krwi.

Cytryny zawdzięczają swoje niesamowite właściwości prozdrowotne obfitości witamin i minerałów, w tym witaminy C, A, B1, B6, magnezu, bioflawonoidów, pektyny, kwasu foliowego, fosforu, wapnia i potasu.

Ta prosta sztuczka ze skórką cytryny może skutecznie łagodzić stany zapalne i przewlekły ból. Musisz to wypróbować!


Chociaż większość ludzi wiąże korzyści zdrowotne cytryn z miąższem owocu to skórki cytryny faktycznie zapewnia ich więcej. W rzeczywistości skórka z cytryny jest doskonałym środkiem antyseptycznym i przeciwzapalnym, który może zdziałać cuda w łagodzeniu bólu stawów.To słodko pachnące lotne olejki eteryczne znajdujące się w skórce cytryny rozluźniają naczynia krwionośne i zapewniają działanie przeciwzapalne, co czyni je niezwykle skutecznymi w łagodzeniu bólu stawów i nerwów.

Przepisy, które tu proponujemy są zarówno proste, jak i przydatne. Potrzebujesz tylko kilku typowych składników kuchennych. Istnieją dwie najbardziej skuteczne metody pozbycia się bólu stawów za pomocą skórki cytryny.

Sprawdź To!  Masz pieprzyk w jednym z tych 7 miejsc na Twoim ciele? Sprawdź co to oznacza.

METODA 1

Ostrożnie zetrzyj żółtą część skórki z cytryny pozostawiając białą. Nakładaj skórkę bezpośrednio na bolesną część, delikatnie pocierając. Zabezpiecz startą skórkę bandażem i pozostaw na dwie godziny.

Sprawdź To!  Naukowcy ostrzegają - dany kolor tatuaż może powodować raka!

METODA 2

Po obraniu dwóch organicznych cytryn umieść skórkę w słoiku, zalej ją oliwą z oliwek. Zamknij słoik i odstaw miksturę na dwa tygodnie. Gdy mieszanina będzie gotowa do użycia, delikatnie masuj bolesne miejsce, pocierając je. Następnie owiń gazą i pozostaw na noc.
loading...
loading...
>