Strona głównaInformacjeWielu z was to robi, ale eksperci doradzają, NIGDY nie pij tego rano!

Wielu z was to robi, ale eksperci doradzają, NIGDY nie pij tego rano!

Wiele osób ma zwyczaj zostawiania szklanki wody na stoliku nocnym, tak aby znajdowała się w pobliżu, jeśli są spragnieni w nocy lub rano. Jednak eksperci ds. zdrowia zalecają, aby tego nie robić, gdyż jest to nie zdrowe. Czytaj dalej i dowiedz się dlaczego!

Dała mężowi 1 łyżkę oleju kokosowego dwa razy dziennie przez miesiąc. Nie uwierzysz, co się stało !!!

Otyłość, choroby układu krążenia i cukrzyca są najczęstszymi chorobami. Zła wiadomość jest taka, że ​​liczba osób, u których zdiagnozowano te choroby, szybko rośnie. Ponadto eksperci medyczni...

W przeciwieństwie do żywności, woda nie zawiera węglowodanów z żadnego białka, co sprawia, że ​​jest łatwo podatna na zanieczyszczenie przez mikroorganizmy. To w rzeczywistości odpowiada za dziwny smak wody, która została na nocnym stoliku.

Mówiąc dokładniej woda ta wiąże się z powietrzem przyjmując pewną ilość dwutlenku węgla, z których część przekształca się w kwasy karboksylowe. Zmienia to strukturę wody.

Gdy te kwasy karboksylowe uwalniają kilka protonów, przekształcają się w węglan lub wodorowęglan zmieniając w ten sposób wartość pH tej wody, co z kolei wpływa na smak wody.

Ta tabela pokazuje kiedy powinieneś położyć swoje dzieci do łóżka

Jeśli masz dzieci wiesz, że może być trudno ustalić, kiedy jest odpowiedni czas, aby je położyć spać. Położysz dzieci zbyt wcześnie ryzykujesz, że będą...

Tak więc, kiedy następnym razem zostawisz szklankę wody na stoliku nocnym, pamiętaj, że jest ona narażona na działanie mikroorganizmów oraz dużych ilości kurzu. Zamiast tego wypij szklankę czystej świeżej wody. Twoje ciało Ci za to podziękuje!


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły