Strona głównaInformacjeKiedy wsiadłem do jej samochodu zobaczyłem klamerkę w wentylatorze. Efekt jest niesamowity!

Kiedy wsiadłem do jej samochodu zobaczyłem klamerkę w wentylatorze. Efekt jest niesamowity!

Zgodzicie się wszyscy, że nie ma prawie nic bardziej odstraszającego niż śmierdzący samochód. Rzecz w tym, że ciasna przestrzeń w samochodzie jest łatwo narażona na nieprzyjemne zapachy, czy to ze śmierdzącego sprzętu sportowego, czy butelek piwa albo jeszcze czegoś innego.

Pierwszą rzeczą, którą większość z nas robi jest kupowanie odświeżaczy powietrza, ale jak wszyscy wiecie są one wypełnione substancjami chemicznymi, które mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Ale jeśli przeczytasz ten artykuł zobaczysz, że jedna prosta sztuczka może pomóc w pozbyciu się nieprzyjemnych zapachów w samochodzie.

Najważniejszą rzeczą jest drewniany spinacz do bielizny. Wystarczy nałożyć kilka kropli ulubionego olejku eterycznego na spinacz do bielizny, a drewno łatwo wchłonie przyjemny zapach oleju. Następnie umieść klamerkę do otworu wentylacyjnego w samochodzie, aby zapach rozprzestrzenił się na cały pojazd.

Czy znasz boskiego grzyba nieśmiertelności? Powinieneś sięgnąć po TO!

Na pierwszy rzut oka niepozorny grzyb rozkładający drewno zajmuje niezastąpione miejsce wśród leków. Jest stosowany w tradycyjnej medycynie chińskiej od ponad 4000 lat. Jednak można go...

Rozwiązanie to nie dość, że jest tańsze od komercyjnych zapachów samochodowych to dodatkowo zabezpiecza nasz organizm przed wdychaniem niebezpiecznych substancji chemicznych.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły