Pies jest całkowicie zszokowany, gdy po raz pierwszy czuje kopnięcie dziecka w brzuchu mamy

Goose została uratowana po tym, jak znaleziono ją przywiązaną do słupa, a teraz jest tak wdzięczna, że ma najlepszą rodzinę na całym świecie. Bardzo chroni swoją rodzinę i zawsze chce się upewnić, że są bezpieczni — zwłaszcza gdy zdała sobie sprawę, że jej mama jest w ciąży.

[quads id=8]

„Odkąd zaszłam w ciążę, była trochę bardziej do mnie przywiązana” – powiedziała mama Goose w filmie na TikTok. „Ciągle kładzie się przy mnie, kładzie się na moim brzuchu i go obwąchuje”.

Goose wiedziała, że coś się dzieje w brzuchu jej mamy, ale nie była pewna, co dokładnie się dzieje – dopóki tego nie poczuła.

[quads id=10]
@meggysuemalouf

When you feel your tiny human bestie kick for the first time. Wait for his reaction ?? #pregnancy #pitbull #dogsofttiktok #foryou #fyp #baby

♬ come into my arms – november

Kiedy pies położył głowę na brzuchu mamy pewnego dnia, kilka tygodni przed jej terminem porodu nagle poczuł, jak jego młodsza siostra po raz pierwszy kopie. Gdy Goose zdała sobie sprawę, co się dzieje, jej twarz wyraziła wszystko.

[quads id=9]

Szok, zamieszanie, miłość, radość — wszystkie uczucia rodzica/rodzeństwa ogarnęły Goose, a jej reakcja jest zdecydowanie jedną z najsłodszych rzeczy, jaka kiedykolwiek się wydarzyła.

To znaczy, że w końcu poznała swoją młodszą siostrę Ivy.

Goose i jej psia siostra, Luna były niezwykle zachwycone kiedy w końcu powitały małą Ivy w domu i poznali małego człowieka, który tak długo przebywał w brzuchu mamy.

[quads id=5]

Ich rodzice wiedzą, że oboje będą najlepszymi siostrami w historii i nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą jak ich miłość do Ivy będzie się rozwijać w nadchodzących latach.


ZOBACZ TAKŻE