Strona głównaInformacjeZjadła trzy daktyle dziennie przez 12 dni i to właśnie się stało

Zjadła trzy daktyle dziennie przez 12 dni i to właśnie się stało

Oprócz słodkiego i pysznego smaku daktyle są doskonałym źródłem witamin i minerałów, które mogą zwiększyć Twoją energię i zapewnić szereg korzyści zdrowotnych.

Kiedy wsiadłem do jej samochodu zobaczyłem klamerkę w wentylatorze. Efekt jest niesamowity!

Zgodzicie się wszyscy, że nie ma prawie nic bardziej odstraszającego niż śmierdzący samochód. Rzecz w tym, że ciasna przestrzeń w samochodzie jest łatwo narażona na...

Oto korzyści zdrowotne wynikające z jedzenia 3 daktyli dziennie :

Mają wysoką wartość odżywczą

Tylko trzy daktyle dziennie dostarczą ci znacznej ilości błonnika, witaminy B6, potasu, miedzi, magnezu i manganu. Dlatego nie musisz przyjmować dodatkowych witamin.

Poprawiają trawienie

Daktyle są idealnym rozwiązaniem dla wielu problemów trawiennych, w tym zaparć, niestrawności, a nawet mogą zapobiegać rakowi okrężnicy. Mają również zdolność łagodzenia objawów hemoroidów.

Daktyle jako środek przeciwbólowyZe względu na wysoką zawartość magnezu daktyle mogą zmniejszać obrzęk i łagodzić ból. Ponadto magnez może zmniejszać zapalenie tętnic i zapobiegać ryzyku uszkodzenia serca i innych infekcji.

Terminy zdrowej ciążyBadanie przeprowadzone na 69 kobietach, które jadły daktyle w ciągu ostatnich 4 tygodni ciąży wykazało, że mogą one sprawić, że poród będzie mniej bolesny. Również daktyle mogą pomóc Ci schudnąć po ciąży.

Lek na wysokie ciśnienie krwi i udar

Daktyle są obfite w potas, który ma zdolność poprawy zdrowia serca i obniżenia ciśnienia krwi. Według siedmiu różnych badań opublikowanych w American Journal of Clinical Nutrition, 100 mg magnezu dziennie może zmniejszyć ryzyko udaru mózgu o 10%.

Poprawiają funkcję serca


Ona wylewa butelkę coli na włosy, musisz zobaczyć co się stało!

Czy słyszałeś plotki, że jeśli spłuczesz włosy Coca Colą, włosy będą idealnie kręcone? Jak myślisz, czy to prawda? Czy cola naprawdę zawija włosy i jak to...

Składniki odżywcze znajdujące się w daktylach mogą poprawić aktywność mózgu i zdrowie. Ponadto prawidłowe spożycie witaminy B6 może znacznie poprawić funkcje mózgu, w tym skupienie, czujność, dokładność i pamięć.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły