Strona głównaUrodaMyj twarz olejem kokosowy każdego dnia, rezultat jest szokujący

Myj twarz olejem kokosowy każdego dnia, rezultat jest szokujący

Olej kokosowy jest niesamowitym składnikiem, jeśli chodzi o wyeliminowanie zmarszczek i głębokie oczyszczanie porów. Co więcej, może również zapobiec trądzikowi i zaskórnikom,  z którymi wiele kobiet ma problemy.

W połączeniu z sodą oczyszczoną, można uzyskać najmocniejszą mieszankę, która zwalczy wszelkiego rodzaju problemy skórne, w tym trądzik, zaczerwienienia czy też blizny, a w dodatku usuwając nadmiar brudu z porów skóry.

Może być również stosowany jako peeling złuszczający, aby usunąć martwe komórki nie uwierzysz, jak może być skuteczny. Daj szansę tej potężnej miksturze, a nie będziesz zawiedziony wynikami.

Soda oczyszczona

Soda oczyszczona może dać wspaniałe rezultaty przy wybielaniu zębów, ale potrafi także zrównoważyć poziom pH skóry, co zapobiega występowaniu trądzika.

Olej kokosowy

Olej kokosowy posiada antybakteryjne i nawilżające właściwości, które odżywiają skórę i łagodzą skutki chorób skórnych. Doskonale uzupełnia sodę oczyszczoną, kiedy te dwa składnik są zmieszane ze sobą, ponieważ olej kokosowy zmniejsza szorstkość sody oczyszczonej i sprawia, że ​​jest idealny dla wszystkich typów skóry. Każdy rodzaj oleju kokosowego doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry, ale najbardziej korzystny jest ten tłoczony na zimno.

Teraz, gdy  już wiesz, jak oba składniki wpływają korzystnie na skórę, zobacz w jaki sposób można przygotować tę miksturę.

Soda oczyszczona i olej kokosowy – Głębokie Oczyszczanie

Składniki:

2 łyżeczki oleju kokosowego
1 łyżeczka sody oczyszczonej
Wymieszać oba składniki w małej misce. Składniki wymieszaj tak, aby uzyskać gęstą papkę i nałóż mieszankę na twarz, delikatnie masując okrężnymi ruchami. Pozostaw na około 5 minut i spłucz letnią wodą. Wysusz twarz bawełnianym ręcznikiem i gotowe. Nawet nie trzeba stosować kremu ​​nawilżającego dlatego, że olej kokosowy będzie nawilżał skórę.

Już po pierwszym zabiegu zauważysz, jak miękka i gładka jest skóra. Wkrótce wszystkie problemy skórne znikną i będziesz czuć się niesamowicie. Najlepsze jest to, że nie trzeba kupować drogich kremów i środków czyszczących wystarczą 2 łatwo dostępne składniki, aby uzyskać gładką i promienną skórę, o której zawsze marzyłaś.

Zobacz Też: