HomeZdrowieCytryna i woda mineralna:...

Cytryna i woda mineralna: potężny napój, który spali tłuszcz

Chcąc pozbyć się opornego tłuszczu warto poddać swój organizm detoksykacji, a najlepszym rozwiązaniem jest bieganie i spożywanie popularnej wody zwanej Sassy.

W ubiegłym roku światowy bestseller „Diet for a slim” zyskał wielu fanów na całym świecie, którzy poświadczali, że zawartości książki miała duży wpływ na ich zdrowie i wygląd. Autorzy, dietetyk Cynthia Sass i redaktor, a zarazem lekarz Liz Vaccariello to duet odpowiedzialny za rewolucyjną dietę, której podstawą jest woda.

To nie tylko zwykła woda, ale napój, którego składniki to najsilniejsi sprzymierzeńcy przy walce z nadwagą. Woda jest odpowiedzialna za rewitalizację całego organizmu, ponieważ wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, ale także usuwa zgromadzone w organizmie toksyny.

Składniki: 

– 2 litry wody mineralnej

– 1 łyżeczka startego korzenia imbiru

– 1 ogórek

– 1 cytryna

– 12 liści mięty

Przygotowanie:

Umyj cytrynę, obierz i pokrój ją w plastry. Ogórka obierz pokrój w cienkie plastry i dodaj go razem z cytryną do wody. Obierz korzeń imbiru, zetrzyj i dodaj do wody wraz z liśćmi mięty. Pozostawić preparat przez noc w lodówce, a następnego dnia trzymaj się tego planu diety:

Sprawdź to ➡ ➡  Pij ten sok rano, a pozbędziesz się zapachu potu i nieświeżego oddechu

Śniadanie – szklanka wody Sassy i lekkie śniadanie , takie jak płatki , mleko o niskiej zawartości tłuszczu, nasiona słonecznika lub ananas.

Obiad – szklanka wody Sassy, ​​najlepiej ryba gotowana na parze i sałatka z warzyw.

Kolacja – szklanka wody Sassy, ​​gotowana ryba, gotowane ziemniaki i zielona fasola.

Między posiłkami można spożywać: jagody, warzywa i świeże soki owocowe. Przestrzegaj tej diety przez co najmniej cztery dni, aby zobaczyć widoczne zmiany w organizmie.


ZOBACZ TAKŻE