Czy cukrzycę można kontrolować za pomocą naturalnych składników?

Po zdiagnozowaniu cukrzycy i nadciśnienia 4 lata temu jeden mężczyzna postanowił skorzystać z naturalnych środków w celu poprawy swojego zdrowia.

Początkowo odczuwał nienormalne pragnienie, a następnie wykonał badanie krwi. Wyniki były gwałtowne, miał cukrzycę coś, czego nie mógł sobie wyobrazić.

Przepisano mu insulinoterapię i zaczął też ćwiczyć. Nie czuł się jednak lepiej jego ogólny stan zdrowia był z dnia na dzień tylko gorszy. Postanowił więc rozpocząć zupełnie nowy rozdział w swoim życiu.

Obserwował doktora Zirduma w swoim programie Edge of Science, który od lat mówił o jedzeniu surowego jedzenia, warzyw i owoców. Program zachęcił chorego na cukrzycę do wypróbowania tej metody i rozpoczęcia nowego zdrowego nawyku.

Przede wszystkim kupił mikser. W pierwszym tygodniu oparł się wszelkim pokusom i był w stanie wyrównać poziom cukru we krwi.

W następnych tygodniach przestał przyjmować insulinę, a jego poziom cukru nie wzrósł. Stracił nawet trochę na wadze, średnio około 6 kilogramów w mniej niż miesiąc.

Poziom trójglicerydów obniżono do 1,4, a ciśnienie krwi wynosiło 120/90. W końcu poczuł się jako zupełnie nowa osoba. Był szczęśliwszy, zdrowszy i to wszystko bez leków.

Sprawdź to ➡ ➡  Oczyść swoje jelita za pomocą ziół leczniczych

Przepis na sok wspomagający cukrzycę

Do tego przepisu potrzebujesz następujących składników:

Składniki:

– 5 bananów
– 2 kiwi

– Garść jarmużu
– 2 jabłka

Sposób przygotowania:

Umieść składniki w blenderze i wymieszaj je na najwyższych obrotach, aby uzyskać gładką pastę. Dodaj pół litra wody, aby mieszanina nie była zbyt gęsta.

Spożywanie:

Pij połowę kombinacji rano, a resztę wypij do końca dnia.


ZOBACZ TAKŻE