Strona główna Zdrowie Czy cukrzycę można kontrolować za pomocą naturalnych składników?

Czy cukrzycę można kontrolować za pomocą naturalnych składników?

Po zdiagnozowaniu cukrzycy i nadciśnienia 4 lata temu jeden mężczyzna postanowił skorzystać z naturalnych środków w celu poprawy swojego zdrowia.

Początkowo odczuwał nienormalne pragnienie, a następnie wykonał badanie krwi. Wyniki były gwałtowne, miał cukrzycę coś, czego nie mógł sobie wyobrazić.

Przepisano mu insulinoterapię i zaczął też ćwiczyć. Nie czuł się jednak lepiej jego ogólny stan zdrowia był z dnia na dzień tylko gorszy. Postanowił więc rozpocząć zupełnie nowy rozdział w swoim życiu.

Obserwował doktora Zirduma w swoim programie Edge of Science, który od lat mówił o jedzeniu surowego jedzenia, warzyw i owoców. Program zachęcił chorego na cukrzycę do wypróbowania tej metody i rozpoczęcia nowego zdrowego nawyku.

Przede wszystkim kupił mikser. W pierwszym tygodniu oparł się wszelkim pokusom i był w stanie wyrównać poziom cukru we krwi.

W następnych tygodniach przestał przyjmować insulinę, a jego poziom cukru nie wzrósł. Stracił nawet trochę na wadze, średnio około 6 kilogramów w mniej niż miesiąc.

Poziom trójglicerydów obniżono do 1,4, a ciśnienie krwi wynosiło 120/90. W końcu poczuł się jako zupełnie nowa osoba. Był szczęśliwszy, zdrowszy i to wszystko bez leków.

Przepis na sok wspomagający cukrzycę

Do tego przepisu potrzebujesz następujących składników:

Składniki:

– 5 bananów
– 2 kiwi

– Garść jarmużu
– 2 jabłka

Sposób przygotowania:

Umieść składniki w blenderze i wymieszaj je na najwyższych obrotach, aby uzyskać gładką pastę. Dodaj pół litra wody, aby mieszanina nie była zbyt gęsta.

Spożywanie:

Pij połowę kombinacji rano, a resztę wypij do końca dnia.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

W dzisiejszych czasach wiele osób usuwa produkty pochodzenia zwierzęcego i nabiał ze swojej diety. Gdyż pragną ściśle przestrzegać diety wegańskiej, a nie zdają sobie sprawy z faktu, że...
Twoje żyły to rurociągi, które niosą krew przez twoją krew, zbierając odpady, które następnie są filtrowane przez wątrobę. Posiadanie silnych, elastycznych żył jest niezbędne dla...
Pierwszą linią obrony naszego ciała jest nasz układ odpornościowy. Chroni nas przed wszelkiego rodzaju wirusami, bakteriami i innymi mikroorganizmami. Jeśli chcemy zachować nasze zdrowie i zwalczać...
Kiedy ostatni raz jadłeś orzechy i nasiona? Ten rodzaj jedzenia jest wyjątkowo zdrowy i musisz dodać go do swojego codziennego menu. Możesz zacząć od...
Miód jest słodkim płynem wytwarzanym przez pszczoły z nektaru, który zbierają z kwiatów poprzez skomplikowany proces regurgitacji i parowania.  Miód składa się z glukozy, fruktozy...