Strona głównaZdrowieProsty w przygotowaniu sposób dzięki, któremu wyczyścisz uszy

Prosty w przygotowaniu sposób dzięki, któremu wyczyścisz uszy


Większość nas w celu wyczyszczenia uszu stosuje patyczki kosmetyczne, jednak nie zdają sobie sprawy, że to właśnie przy ich użyciu może pogorszyć się nasz słuch, a nawet możemy uszkodzić wnętrze ucha.
Według nauki woskowina znajdująca się w uchu pomaga blokować brud, kurz i inne bakterie, które mogłyby uszkodzić wnętrze ucha, jednak jej nadmiar może wydostawać się na zewnątrz, a tego byśmy nie chcieli, gdyż nieestetycznie to wygląda.

Wykorzystując do czyszczenia ucha patyczków kosmetycznych przyczyniamy się do wpychania brudu do wnętrza kanału słuchowego, czasami może to prowadzić do nieprzyjemnych problemów, takich jak bóle głowy, problemy z zatokami, ból ucha, problemy ze słuchem, a nawet zawroty głowy.
Dr David Hill, laryngolog, wspaniały ekspert wynalazł idealny środek do usuwania nadmiaru woskowiny z ucha, a składniki, które będą nam potrzebne zazwyczaj każdy z nas ma w swoim domu.
Składniki:
– zwykły ocet
– wódka
Przygotowanie:
Wszystko co musisz zrobić to zmieszać ze sobą po łyżeczce  octu i wódki

Zastosowanie:

Do ucha należy zakropić kilka kropli, przechylić głowę odczekać około minuty i wyprostować głowę w celu wypłynięcia nadmiaru woskowiny.Sprawdź To!  Czy znasz fioletową kukurydzę? Poznaj jej potężne korzyści zdrowotne!

loading...
loading...
Sprawdź To!  7 wczesnych objawów uszkodzenia wątroby, których nie ignoruj
>