Strona główna Zdrowie Umieść kostkę lodu w tym miejscu między głową a szyją i zobacz

Umieść kostkę lodu w tym miejscu między głową a szyją i zobacz

Czy domyślasz się jakie korzyści może przynieść Ci położenie kostki lodu między głową, a szyją w miejscu zaznaczonym na obrazku? 

Cóż zgodnie z akupunkturą jest to punkt na naszym ciele, który tworzy dużą liczbę połączeń z różnymi organami wewnętrznymi, dzięki czemu jest w stanie pobudzać je, a tym samym łagodzić dolegliwości i dyskomfort z nimi związany.

Jest to bardzo prosta technika, która pomoże Ci zrelaksować się i złagodzić wszelkiego rodzaju dolegliwości. Umieść kostkę lodu w tylnej części szyi i skorzystaj z wszystkich zalet tej potężnej techniki akupunktury.

Umieść kostkę lodu w tylnej części szyi.

Dzięki tak prostym działaniom można walczyć z bólami głowy nawet w najbardziej ekstremalnych stężeniach, jak w przypadku migreny.

Dodatkowo osiągniesz następujące korzyści:

    • Usuniesz zmęczenie
    • Wyleczysz bezsenność
    • Odpręża całą okolicę karku
  • Złagodzisz ostre bóle w kolanach, nogach i ramionach
  • Usuniesz bóle mięśni
  • Leczy bóle pleców
  • Leczy bóle brzucha

Ten punkt na karku, w którym będzie umieszczona kostka lodu, jest znany jako „Feng Fu” i znajduje się dokładnie w dolnej części głowy, u góry szyi. Wystarczy delikatnie wsunąć palce, aż znajdziesz „lukę, wgłębienie”, która ogranicza ten obszar.

Akupunktura jest potężną techniką uzdrawiania, przynosząca imponujące wyniki przy leczeniu różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości.

Jak to zrobić? 

Po prostu musisz leżeć na brzuchu, umieścić lód w danym miejscu i wytrzymać w takiej pozycji przez 20 minut. Ta metoda jest naprawdę niesamowita! Wystarczy umieścić kostkę lodu w tylnej części szyi, a Twoje życie się zmieni!

Podziel się ze znajomymi tą wspaniałą techniką uzdrawiania.

POLEĆ TEN ARTYKUŁ ZNAJOMYM

zobacz także


loading...
loading...

Wszystkie informacje zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Ocet jabłkowy, czosnek i miód - to najpotężniejsza naturalna kombinacja zdrowotna na świecie! Wielu ekspertów z całego świata uważa, że ​​ta unikalne połączenie składników jest 10 razy...
Ocet jabłkowy ma bardzo szerokie zastosowanie zaczynając od leczenia czkawki do łagodzenia objawów przeziębienia. Pomaga również w innych problemach zdrowotnych, w tym cukrzycy, chorobom serca, wysokiemu poziomowi cholesterolu, a...
Niedobór magnezu, znany również jako hipomagnezemia jest często pomijanym problemem zdrowotnym. Chociaż szacuje się, że mniej niż 2% ludzi doświadcza niedoboru magnezu, w niektórych przypadkach...
Czerwona cebula jest przez wielu kochana, ale z drugiej strony znienawidzona i to w równym stopniu, ale jej korzyści zdrowotne są bezkonkurencyjne.  Co najważniejsze powinniśmy ją spożywać na...
Oczyszczanie jest ważnym procesem usuwania toksyn od wewnątrz i poprawiania ogólnego stanu zdrowia organizmu. Najbardziej właściwym sposobem na oczyszczenie organizmu jest spożywanie odpowiedniego pokarmu. Niektóre...