Umieść kostkę lodu w tym miejscu między głową a szyją i zobacz

Czy domyślasz się jakie korzyści może przynieść Ci położenie kostki lodu między głową, a szyją w miejscu zaznaczonym na obrazku? 

Cóż zgodnie z akupunkturą jest to punkt na naszym ciele, który tworzy dużą liczbę połączeń z różnymi organami wewnętrznymi, dzięki czemu jest w stanie pobudzać je, a tym samym łagodzić dolegliwości i dyskomfort z nimi związany.

Jest to bardzo prosta technika, która pomoże Ci zrelaksować się i złagodzić wszelkiego rodzaju dolegliwości. Umieść kostkę lodu w tylnej części szyi i skorzystaj z wszystkich zalet tej potężnej techniki akupunktury.

Umieść kostkę lodu w tylnej części szyi.

Dzięki tak prostym działaniom można walczyć z bólami głowy nawet w najbardziej ekstremalnych stężeniach, jak w przypadku migreny.

Dodatkowo osiągniesz następujące korzyści:

    • Usuniesz zmęczenie
    • Wyleczysz bezsenność
    • Odpręża całą okolicę karku

  • Złagodzisz ostre bóle w kolanach, nogach i ramionach
  • Usuniesz bóle mięśni
  • Leczy bóle pleców
  • Leczy bóle brzucha

Ten punkt na karku, w którym będzie umieszczona kostka lodu, jest znany jako „Feng Fu” i znajduje się dokładnie w dolnej części głowy, u góry szyi. Wystarczy delikatnie wsunąć palce, aż znajdziesz „lukę, wgłębienie”, która ogranicza ten obszar.

Akupunktura jest potężną techniką uzdrawiania, przynosząca imponujące wyniki przy leczeniu różnego rodzaju schorzeń i dolegliwości.

Jak to zrobić? 

Po prostu musisz leżeć na brzuchu, umieścić lód w danym miejscu i wytrzymać w takiej pozycji przez 20 minut. Ta metoda jest naprawdę niesamowita! Wystarczy umieścić kostkę lodu w tylnej części szyi, a Twoje życie się zmieni!

Podziel się ze znajomymi tą wspaniałą techniką uzdrawiania.

👇Udostępnij znajomym👇

Zobacz Też: