Uwaga! To mydło powoduje raka piersi. Kliknij i zobacz!

Zwykle wielu z nas stosuje mydła w codziennej higienie naszej skóry. Problem w większości tych produktów polega na tym, że wiele z nich jest wytwarzanych z bardzo szkodliwych substancji chemicznych, zdolnych do wytwarzania chorób niebezpiecznych, jak rak. 

W tym artykule porozmawiamy o mydle, które powoduje raka piersi , które prawdopodobnie używasz w codziennym życiu.

Kilka ostatnich badań dokładnie potwierdziło, że triklosan jest składnikiem chemicznym, który silnie wzmacnia powstawanie komórek nowotworowych. Wiele produktów higieny osobistej ma jako główny składnik ten szkodliwy związek.

W ostatnich badaniach przeprowadzonych w Korei Południowej potwierdzono, że działanie triklosanu na układ hormonalny jest bardzo szkodliwy. Wszyscy jesteśmy otoczeni setkami produktów, takimi jak kremy, te do makijażu, a nawet mydło powodującymi raka piersi, mającymi w swoim składzie triklosan jako główny składnik.

Oprócz triklosanu, istnieje również oktylofenol , kolejny chemiczny związek, który jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Połączenie tych dwóch składników chemicznych jest śmiertelną mieszaniną dla nas wszystkich.

Mogą one na przykład zmniejszyć odporności na różne rodzaje bakterii, powodować podrażnienia skóry lub inne typy zaburzeń układy endokrynologiczne.

Istnieje kilka powszechnie używanych mydeł, które mogą być bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia. Aby dokładnie wiedzieć, które mydło powoduje raka

piersi należy zachować dużą ostrożność przy jego zakupie, dokładnie sprawdzając składniki.

Najłatwiejszym sposobem uniknięcia wszelkiego rodzaju chorób związanych z tym związkiem chemicznym jest nabycie naturalnych produktów wykonane

z naturalnych składników.

Pamiętaj, aby zawsze sprawdzać etykiety i wybierać te produkty, które są całkowicie pozbawione triklosanu.