HomeZdrowieWypróbuj tą mieszaninę i...

Wypróbuj tą mieszaninę i pożegnaj się z zapaleniem zatok

Nadszedł czas kiedy nasz organizm jest narażony na różnego rodzaju infekcje i choroby, w tym artykule znajdziecie przepis na silną mieszankę, która może być wykorzystana do usunięcia zapalenie zatok, kataru, grypy, flegmy i to w naturalny sposób.

Chyba każdy dokładnie wie jak bolesne są objawy zapalenia zatok, bóle głowy, brak możliwości oddychania przez nos, itp, ale z pomocą tego naturalnego środka łatwo się ich pozbędziesz. Ten lek jest bardzo skuteczny, a najlepsze jest to, że składa się z naturalnych składników i nie trzeba wydawać dużych sum pieniędzy na leki pełne chemikaliów.

Lekarstwo na zapalenie zatok

Składniki:

Imbir – 2-3 cm

Ocet jabłkowy – pół szklanki

Sposób przygotowania:

Najpierw trzeba zetrzeć imbir, a następnie wymieszać go z octem jabłkowym i umieścić w szklanym słoju ze szczelną pokrywą, należy pozostawić mieszaninę przez 10 dni w temperaturze pokojowej, mieszając od czasu do czasu .

Wdychaj opary mieszanki przez 5 minut, a wieczorem zwilż chusteczkę w mieszaninie i umieść ją na szyi na całą noc (naturalna inhalacja).

W celu uzyskania najlepszych wyników należy powtarzać ten proces przez 5 dni, ból głowy i obrzęk po tym czasie powinien zniknąć.


ZOBACZ TAKŻE