Nadal jesz te pokarmy, które powodują raka?

Większość chorób jest wynikiem spożywanej przez nas żywności. Kwaśne jedzenie może prowadzić do różnych chorób, starzenia się, a nawet raka. Natomiast żywność alkaliczna może poprawić ogólny stan zdrowia, zapobiegać i zwalczać raka. Należy jednak zwrócić uwagę na żywność, która powoduje raka!

Większość lekarzy nie ujawnia żywności, która powoduje raka ani jak go naturalnie usunąć. Jedzenie, które dzisiaj spożywamy zawiera zarówno składniki alkalizujące, jak i kwasotwórcze.

Większość ludzi w zachodniej kulturze stosuje dietę bogatą w pierwiastki kwasotwórcze, które mogą znacznie prowadzić do raka.

Europejska dieta jest głównie kwaśna, dlatego niezwykle ważne jest zrównoważenie poziomu pH organizmu na wypadek walki z rakiem. Wynika to z faktu, że rak może rosnąć w środowisku kwaśnym, a zasadowym można go zapobiegać i usuwać.

Nadal jesz te pokarmy, które powodują raka?

Z powodu typowej zachodniej diety, która zawiera dużo pierwiastków kwasotwórczych, większość ludzi cierpi na raka. Owoce i warzywa, które spożywaliśmy kiedyś były znacznie lepsze niż obecnie, więc najwyższy czas wprowadzić znaczące zmiany w diecie.


Skala pH wynosi od 0 do 14, a 7 jest uważane za neutralne. Wszystko poniżej 7 jest kwaśne, a wszystko powyżej 7 jest alkaliczne.

Ważne jest, aby zbadać, które produkty są kwaśne lub zasadowe i częściej sprawdzać poziom alkaliczny. Może to umożliwić wczesne zapobieganie każdemu rodzajowi raka.

Żywność, która powoduje raka

To, co znacznie zmieniło naszą dietę to szybki rozwój przemysłu fast food i przetworzonej żywności. Takie jedzenie ma wysoką kwasowość i może powodować wiele problemów zdrowotnych, a rak jest tylko jednym z nich. Na przykład większość spożywanej przez nas żywności jest wytwarzana z rafinowanych olejów i mąki.

Niektóre produkty kwasotwórcze obejmują ser, makaron, masło, lody, galaretki, dżemy, napoje bezalkoholowe i alkohol. Nie oznacza to jednak, że wszystkie te produkty są zdecydowanie złe, ale jeśli cierpisz na jakąś poważną chorobę, powinieneś dokładnie wybrać, co spożywasz.

Niektóre z alkalicznych produktów spożywczych obejmują świeżo uprawiane warzywa i owoce, a także orzechy, zboża, nasiona i rośliny strączkowe.

Chociaż istnieje wiele innych czynników przyczyniających się do raka, jedzenie jest najbardziej wpływowym powodem, który jest bezpośrednio z nim związany. Jednak znacznie się zmieniło w ciągu ostatnich 70 lat.

Supermarkety obfitują w przetworzoną żywność, która ma bardzo niską wartość odżywczą. To jasno wyjaśnia pytanie, dlaczego obecnie jest tak dużo raka.

Jeśli masz do czynienia z rakiem, bardzo ważne jest, aby wprowadzić pewne zmiany w diecie, skupić się bardziej na żywności alkalicznej i unikać żywności, która powoduje raka. Zwróć również uwagę, czy jedzenie jest świeże i ekologiczne.

Jak niektóre pokarmy mogą prowadzić do raka

Zbilansowana dieta reguluje pH krwi. Niemniej jednak wyniki będą wymagać kilku dni, zanim się pojawią. Jeśli we krwi rozwija się bardziej kwaśne środowisko, samo ciało odkłada ten kwas na niektórych innych częściach ciała. W ten sposób ciało będzie mogło funkcjonować w środowisku alkalicznym.

Z czasem obszary te zmienią się w obszary o wysokiej kwasowości, a niektóre ich komórki umrą, te martwe komórki zamieniają się w kwasy.

Niestety niektóre komórki nie umrą, ale przeżyją i staną się nienormalne. Nieprawidłowe komórki można również nazwać komórkami złośliwymi. Nie odpowiadają naszemu kodowi pamięci DNA ani naszej funkcji mózgu. Zamiast tego rosną szybko i się namnażają.

Etapy raka

Do tego czasu komórki te przekształcają się w raka, który może rozwinąć się na następujących etapach:

1. Spożywanie różnych środków wytwarzających kwasy, takich jak produkty rafinowane, produkty tłuste, azotany, produkty poddane obróbce chemicznej i aspartam.

2. Zwiększone zaparcia.

3. Zwiększona kwasowość we krwi może prowadzić do zwiększenia liczby krwinek białych i zmniejszenia liczby krwinek czerwonych. Można to uznać za początek białaczki.

4. Zwiększona kwasowość płynów pozakomórkowych.

5. Zwiększona kwasowość w płynach wewnątrzkomórkowych.

6. Początek złośliwych komórek lub faza znana jako „inicjacja”.

7. Dalsze spożywanie różnych kwaśnych potraw. Faza ta znana jest jako „promocja raka”.


loading...
loading...
-70%

PLANUJESZ ZAKUPY?
SKORZYSTAJ Z PROMOCJI

PROMOCJE -70%
Setki promocji i kuponów rabatowych do najpopularniejszych sklepów czeka na Ciebie!
  • UNIKALNE KODY RABATOWE
  • WSPANIAŁE WYPRZEDAŻE I PROMOCJE
  • OSZCZĘDZAJ KUPUJĄC ULUBIONE PRODUKTY

Wybrane dla ciebie

Trądzik jest niezwykle powszechnym problemem wśród osób w każdym wieku, szczególnie wśród nastolatków i kobiet przechodzących menopauzę.  Trądzik często pojawia się w czasie zaburzeń hormonalnych...
Gorzka tykwa to roślina tropikalna, która jest często spożywana w postaci herbaty. Według niektórych badań roślina ta może leczyć raka i cukrzycę i posiada właściwości, które mogą...
Ścięgna i więzadła są krytycznymi komponentami struktury ciała, szczególnie tam, gdzie dotyczą na przykład ruchliwości. Łączą mięśnie z kościami, ułatwiając prawidłowe funkcjonowanie stawów. Jeśli masz duży nacisk na kolana...
W dzisiejszych czasach moc olejków eterycznych jest częstym tematem wśród zwykłych ludzi, jak i ekspertów i naukowców. Mianowicie mają one szerokie zastosowanie, na przykład: wiele osób wykorzystuje je...

Nowe badania sugerują spożywanie czekolady na śniadanie, aby schudnąć i wzmocnić mózg

Według naukowców z Uniwersytetu w Tel Awiwie w Izraelu, jedzenie czekolady rano może pomóc ludziom lepiej funkcjonować. Istnieje powszechne przekonanie, że należy unikać spożywania...

Po przeczytaniu tego nigdy już nie będziesz używać telefonu w toalecie!

Wszyscy mamy ten dziwny zwyczaj zabrania telefonu do toalety. Czy wiesz jednak, że w ten sposób narażasz siebie i innych na bakterie E. coli,...

Poznaj naturalne środki na ból zęba, które faktycznie działają

Prawdopodobnie zgodzisz się, że ból zęba jest jednym z najgorszych bólu jakiego możesz kiedykolwiek doświadczyć. Może pojawić się w dowolnym momencie, gdy jesz ulubioną...

Cichy zabójca w kuchni: zawiera bakterie i szkodliwe chemikalia

Konwencjonalne przyprawy można znaleźć w prawie każdej kuchni. Przyprawy te zawierają jednak szkodliwe składniki, takie jak konserwanty, sztuczne kolory i GMO. Thomas Fricke, prezes i...

Mała dziewczynka pokonuje zapalenie stawów usuwając te 3 rzeczy z diety!

Izabela cierpiała na chorobę autoimmunologiczną znaną jako MCTD lub mieszaną chorobę tkanki łącznej. Kiedy po raz pierwszy odwiedziła dr. Marka Hymana, jej diagnoza obejmowała...