Strona głównaInformacjeWszyscy pacjenci z chorobą nowotworową mają zbyt kwaśne pH. Sprawdź swoje pH!

Wszyscy pacjenci z chorobą nowotworową mają zbyt kwaśne pH. Sprawdź swoje pH!

Każdy zdrowy organizm musi być lekko zasadowy, aby komórki, reakcje chemiczne w nich zachodzące oraz pożyteczne bakterie działały prawidłowo. Natomiast ciało kwasowe wskazuje, że systemy nie działają we właściwy sposób.

Równowaga pH jest ważnym aspektem zdrowotnym lub jak niektórzy twierdzą jest to kwestia życia lub śmierci.

Tak więc, gdy poziom pH organizmu staje się zbyt kwaśny, twoje ciało jest bardziej podatne na różne choroby:

Powolny metabolizm, otyłość i niezdolność do utraty wagi

Wysokie ciśnienie krwi
Przewlekłe zapalenie
Choroby nerek i pęcherza, takie jak kamienie nerkowe
Przyrost masy ciała i cukrzyca


Przedwczesne starzenie
Słabe kości, osteoporoza, ostrogi kostne i złamania
Bóle mięśni, bóle stawów i gromadzenie się kwasu mlekowego
Wahania nastroju
Niski poziom energii
Chroniczne zmęczenie
Powolne trawienieNiższe pH jest wynikiem różnych toksycznych chemikaliów i leków. Tak więc, gdy pH ciała spadnie poniżej 6,4, enzymy są dezaktywowane, minerały, witaminy i suplementy diety nie mogą być odpowiednio przyswajane, a trawienie nie może funkcjonować we właściwy sposób.

Kwas ten zmniejsza zdolność do wytwarzania energii w komórkach, naprawy uszkodzonych, detoksykacji metali ciężkich i prowadzi tylko do zmęczenia i choroby.

Wartość pH odgrywa ważną rolę w każdym procesie zachodzącym w organizmie. Choroby nie mogą przetrwać w środowisku alkalicznym, a bakterie, wirusy, pleśń, drożdże, Candida, grzyby i komórki rakowe prosperują w środowisku kwaśnym, o niskim pH i niskim poziomie tlenu.

NIE PRZEGAP!  Pionierskie i nowoczesne leczenie oparzeń skórą Tilapii

Ten stan może być wynikiem diety kwasotwórczej, toksycznego przeciążenia, stresu emocjonalnego lub reakcji immunologicznej, która usuwa komórki niektórych ważnych składników odżywczych i tlenu.

NIE PRZEGAP!  Pionierskie i nowoczesne leczenie oparzeń skórą Tilapii

Jednak organizm stara się wykorzystywać swoje alkaliczne rezerwy mineralne, takie jak wapń z kości, sód z żołądka, aby prawidłowo funkcjonować.

Ten szczególny stan może powodować osteoporozę i inne choroby. Jeśli nie ma wystarczającej ilości minerałów, kwas będzie się gromadził i pojawią się objawy, takie jak zapalenie stawów, ból, stwardnienie rozsiane, fibromialgia i toczeń. Zarówno rak jak i zdrowe środowisko pH nie mogą istnieć razem.

Dlatego komórki rakowe nie mogą wpływać na serce. Jest tak, ponieważ krew przepływa z płuc do serca i ma najwyższą skalę pH w całym ciele. Krew wypełnia płuca tlenem i wysokim pH krwi oraz usuwa kwaśne toksyny.

Gdy nie ma tlenu, glukoza ulega fermentacji do kwasu mlekowego. Prowadzi to do jeszcze niższego pH w komórkach. U chorych na raka terminalnego prawie zawsze pH moczu i śliny wynosi od 4,0 do 5,5. Gdy rak powoduje przerzuty, pH spada jeszcze niżej niż przedtem.

Jak sprawdzić swoje pH?

Na szczęście możesz łatwo sprawdzić swój poziom pH w domu. Musisz tylko wziąć paski testowe pH.

Możesz sprawdzać poziomy pH w ciągu dnia, ale zaleca się to robić rano, ponieważ w tym momencie organizm ma najwięcej kwasów.

Wyniki porannego moczu powinny wynosić między 6,5 a 7,5, a także wyniki pH śliny. Upewnij się, że sprawdzasz pH śliny co najmniej 2 godziny po posiłku. Musisz tylko wypełnić usta śliną, a następnie połknąć. Zrób to jeszcze raz, aby zapewnić czystą ślinę, a następnie umieść trochę śliny na pasku pH.

NIE PRZEGAP!  OSTRZEŻENIE DLA RODZICÓW: To nie są żelki mto nowy śmiertelny narkotyk

Staraj się uwzględniać bardziej zdrowe nawyki w swoim stylu życia i kontroluj stres, ponieważ może to znacząco wpłynąć na poziom pH. Pij dużo wody, jedz zdrowe jedzenie i ćwicz głębokie oddychanie, aby zmniejszyć kwaśne środowisko w ciele.

NIE PRZEGAP!  OSTRZEŻENIE DLA RODZICÓW: To nie są żelki mto nowy śmiertelny narkotyk


4 alternatywne metody leczenia chrapania

Niektóre problemy zdrowotne lub nawyki związane ze stylem życia mogą powodować chrapanie. W tym artykule poznasz alternatywne metody leczenia, które mogą pomóc w kontrolowaniu...

Połóż lód w tym punkcie i zobacz co się stanie

Chińska medycyna postrzega nasze ciało jako system energetyczny, który można stymulować poprzez akupunkturę i masaż. Te techniki mogą wpływać na nasz przepływ energii i poprawiać...

Co wszyscy powinni wiedzieć o energooszczędnych żarówkach

Starając się oszczędzać energię elektryczną i obniżać rachunki ludzie zastępują standardowe żarówki ekologiczną generacją żarówek. Uważa się, że te żarówki pozwolą nam zaoszczędzić dodatkowe...

Oto dlaczego powinieneś przestać wyrywać włosy z nosa

Dzisiejsze społeczeństwo ma wiele zasad dotyczących tego, jak ludzie powinni wyglądać i jak zachować higienę. Dlatego wiele osób stara się przestrzegać tych zasad i...

Po przeczytaniu tego nigdy więcej nie wyrzucisz zużytych torebek po herbacie

Korzyści zdrowotne herbaty są niezaprzeczalne. Na przykład zielona herbata jest bogata w garbniki, które odpowiadają za jej właściwości ściągające i przeciwutleniające, a także jej...

Przestań jeść tilapię jak najszybciej! Poznaj obrzydliwe powody!

Tilapia, trzecia najczęściej spożywana ryba na świecie jest od jakiegoś czasu pod ostrzałem mediów, ponieważ istnieje coraz więcej dowodów na to, że ryby te...