Sok z cytryny plus soda oczyszczona każdego roku ratują tysiące żyć

Istnieje coraz więcej dowodów na to,

że sok z cytryny i soda oczyszczona to potężne połączenie, które każdego roku ratuje życie tysięcy ludzi.

[quads id=8]

Od 1970 roku właściwości lecznicze cytryny były przedmiotem badań w ponad 20 badaniach laboratoryjnych, z których wszystkie potwierdziły, że cytryna jest niezwykle korzystna w niszczeniu komórek rakowych w 12 rodzajach raka. Ponadto hamuje rozwój raka i jest o 10 000 silniejsza niż chemioterapia

DLACZEGO SOK Z CYTRYNY?

[quads id=10]

Chociaż kwaśny, sok z cytryny jest metabolizowany, tworzy środowisko alkaliczne w twoim ciele. Jest bardzo skuteczny w leczeniu niestrawności i powiązanych stanów, w tym refluksu kwasowego lub zgagi, zaparć, wzdęć i nudności.

Kliknij „czytaj dalej” i zobacz dalszą część artykułu

Bogaty w witaminy B i C

sok z cytryny jest silnym naturalnym środkiem przeciwbakteryjnym. Zapobiega także tworzeniu się kamieni nerkowych.

[quads id=9]

Ponadto cytryny mają właściwości przeciwrakotwórcze ze względu na wysokie stężenie limonoidów, fitochemikaliów występujących w większości owoców cytrusowych.

Cytryna jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na stworzenie zasadowego środowiska w ciele. Może także utrzymywać równowagę Ph.

[quads id=5]

Gdy sok z cytryny jest łączony z sodą oczyszczoną, korzyści zdrowotne są podwojone. To naturalne leczenie niszczy tylko komórki rakowe, pozostawiając zdrowe komórki nietknięte. Jest to całkowicie przeciwne do tego co robi chemioterapia, ponieważ niszczy wszystkie komórki, w tym zdrowe.

Kliknij „czytaj dalej” i zobacz dalszą część artykułu

WŁAŚCIWOŚCI PRZECIWDROBNOUSTROJOWE

Wysokie stężenie witaminy C odpowiada za silne właściwości przeciwdrobnoustrojowe cytryn. Jest to również bardzo korzystne w przypadku infekcji bakteryjnych i grzybiczych, wewnętrznych pasożytów i robaków.

[quads id=3]

Ponadto jest silnym środkiem przeciwdepresyjnym, który skutecznie zmniejsza stres i reguluje poziom ciśnienia krwi.

PRZEPIS

[quads id=7]

W szklance wymieszaj 2 ml soku z cytryny z jedną łyżeczką sody oczyszczonej. Możesz również rozcieńczyć mieszaninę odrobiną wody. Aby uzyskać najlepsze wyniki spożywaj napój rano na pusty żołądek.

POPULARNE ARTYKUŁY

POPULARNE