Strona głównaFinanse osobisteFałszywa tożsamość, aresztowanie i serial Netflixa o jej życiu. Historia niedoszłej socjalistki

Fałszywa tożsamość, aresztowanie i serial Netflixa o jej życiu. Historia niedoszłej socjalistki

Kobieta rozpoznawana przez elity Nowego Jorku jako Anna Delvey, przez lata kłamała na temat swojej prawdziwej tożsamości.

falszywa-tozsamosc,-aresztowanie-i-serial-netflixa-o-jej-zyciu.-historia-niedoszlej-socjalistki

Ludzie spędzający czas na imprezach i wydający pieniądze na designerskie ubrania byli przekonani, że ta rosyjsko-niemiecka dama należy do ich wysokiej klasy społecznej. Jednak gdy dowiedzieli się kim jest naprawdę, był to dla nich wszystkich prawdziwy szok.

Kobieta z sekretami

Anna Delvey zdołała stworzyć wygląd dziedziczki naprawdę bogatej rodziny, fundując sobie mnóstwo ekskluzywnych przeżyć, wycieczek, ubrań itp. Wszyscy ludzie, którzy ją poznali, po prostu to akceptowali. Nie było to zupełnie nowe zjawisko w high-endowych kręgach Nowego Jorku.

Anna miała kosztowny zwyczaj mieszkania w hotelach w Soho, co mogło wydawać się niektórym dziwne, ale wszyscy, którzy ją znali, uważali po prostu, że jest to wygodniejsze dla osoby, która cały czas imprezuje i musi często jeździć do ojczyzny, aby spełnić wymogi wizowe.

Najwyraźniej ta historia była tak przekonująca, że nawet w hotelu, w którym Anna wolała mieszkać, nie pytano o dane jej karty kredytowej, a ona po prostu płaciła gotówką. Nie było też niczym niezwykłym, że kobieta korzystała z tej gotówki bardzo hojnie, dając napiwki sięgające czasem nawet $100.

Zaprzyjaźniła się nawet z jednym z pracowników hotelu, Neffatari Davisem. Ta dwójka wychodziła razem, a pracownik hotelu pamiętał nawet jej szok, gdy na jednej imprezie dostała miejsce obok Macaulaya Culkina, a Anna wydawała się znać go całkiem dobrze.

Ludzie faktycznie pamiętają, że Anna była bardzo dobra w nawiązywaniu kontaktów z innymi. Potrafiła zaprzyjaźnić się z innymi w bardzo krótkim czasie, nawet jeśli ci przyjaciele nie wiedzieli nic o jej prawdziwym ja.

Czytaj także:  7 rzeczy, które nastolatki muszą wiedzieć, aby stać się bogatymi

Inny przyjaciel

Michael Xufu Huang był kolejną osobą, z którą panna Delvey zrównała się niemal natychmiast. Połączyli się przez sztukę i wkrótce wybrali się razem na wycieczkę do Włoch. Poprosiła go, aby zapłacił za wydatki używając swojej karty kredytowej, co zrobił, ale potem całkowicie zapomniała mu zapłacić. Zdał sobie sprawę, że Anna była oszustką, kiedy organizatorzy jej przyjęcia urodzinowego skontaktowali się z nim, próbując skontaktować się z kobietą, ponieważ nigdy nie zapłaciła rachunków za uroczystość.

Plotkara

W tym czasie ludzie zaczęli plotkować o Annie i o tym, skąd bierze pieniądze. Pierwsza teoria mówiła, że jej tata był rosyjskim dyplomatą lub prowadził biznes w sektorze naftowym. Inna, że pochodzi z niemieckiej rodziny, która dorobiła się majątku na handlu antykami. Te historie wcale nie zdawały się Annie przeszkadzać. Wręcz przeciwnie, cieszyła ją ta uwaga.

Ale to nie było wszystko. Miała w głowie większy cel, chciała bowiem stworzyć tzw. The Anna Delvey Foundation, gdzie spotykałyby się nocne życie i sztuka. W tym celu musiała znaleźć inwestorów, a także zaciągnąć kilka kredytów. Ludzie zaczęli kwestionować jej status spadkobierczyni, ale Anna szybko wyjaśniła, że po prostu nie miała dostępu do swoich pieniędzy przebywając w USA. Zorganizowała także kilka imprez fundraisingowych.

Sprawy przybierają zły obrót

W tym czasie narosły już pewne długi, ponieważ spóźniała się z płatnościami za hotel, a jak pamiętamy, nigdy nie podała im informacji o swojej karcie kredytowej. W końcu hotel otrzymał $30,000, a ona na jakiś czas przywróciła swoje nazwisko. Jednak kiedy zażądali informacji o jej karcie kredytowej, rozpoczęła skandal, a następnie udała się do Maroka ze swoją przyjaciółką i osobistą trenerką Rachel Williams. Anna poprosiła Rachel, aby zapłaciła jej kartą kredytową, ponieważ jej została odrzucona. Rachel zgodziła się i szybko pożałowała, gdyż dostała rachunek na $62,000.

Czytaj także:  7 rzeczy, które nastolatki muszą wiedzieć, aby stać się bogatymi

Nie tylko Rachel, ale także wiele innych osób, od których Anna pożyczyła pieniądze, stanęło przed wannabe socialite i zażądało od niej zwrotu pieniędzy. Opowiedziała im tę samą historię o pieniądzach, do których nie miała dostępu, ale nikt jej oczywiście nie uwierzył. Rachel Williams, była trenerka Anny, skontaktowała się z nowojorską prokuraturą okręgową i poinformowała o podejrzanym zachowaniu Anny.

Anna została aresztowana z powodu niezapłaconych rachunków za hotele, ale została zwolniona za kaucją. Kilka tygodni później została ponownie aresztowana za wielokrotne przypadki kradzieży i kradzieży usług.

Prawda

W rzeczywistości Anna Delvey nazywała się Sorokin. Urodziła się w Rosji w 1991, ale teraz jej rodzina mieszka w Niemczech, ta część historii była prawdziwa przez cały czas. Jednak daleko jej do bycia dziedziczką bogatych rodziców, jej rodzina jest przeciętna pod względem dochodów. Obecnie istnieje możliwość, że kobieta spędzi do 15 lat w więzieniu. Według sędziego, Anna nie ma oznak skruchy, ale to co ma, to nadchodzący serial Netflixa o jej życiu! Teraz możemy tylko czekać i zobaczyć co będzie dalej.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły