Strona głównaKryptoFTX Token idzie do zera, ale eksperci uważają, że te monety będą pompować zamiast tego

FTX Token idzie do zera, ale eksperci uważają, że te monety będą pompować zamiast tego

Każdego dnia wartość tokena FTX, FTT, spada. A ponieważ więcej informacji o FTX staje się dostępnych, cyfrowe aktywa wydają się być na drodze do $0. Niemniej jednak, kilka innych monet oferuje inwestorom możliwości osiągnięcia zysków.

FTX Bankruptcy Sees FTT Plunge

Rynek FTX i szerszy rynek doświadczają wiru tygodnia. Dochodzenie w sprawie nieprawidłowości finansowych w Alameda Research, firmie zajmującej się handlem ilościowym, założonej przez byłego szefa FTX Sama Bankmana-Frieda, wstrząsnęło drugą co do wielkości giełdą na rynku.

Po tych rewelacjach, prezes Binance, Changpeng Zhao, potwierdził, że giełda zlikwiduje wszystkie swoje udziały w FTT. Podczas gdy Zhao zobowiązał się do długiego procesu likwidacji, jego tweet uruchomił wyprzedaż, ponieważ inwestorzy walczyli, aby wydostać się z FTT. W tym samym duchu, użytkownicy FTX zaczęli masowo wycofywać środki z giełdy.

Doprowadziło to do niemożności przetwarzania przez FTX wypłat i kryzysu płynności, który natychmiast zbankrutował. Ostatecznie giełda musiała zwrócić się o pomoc do Binance.

We wtorek Zhao potwierdził, że Binance podpisało niewiążący list intencyjny w sprawie przejęcia międzynarodowego biznesu FTX. Już sam ten ruch spowodował masowy selloff na rynku – a FTT, aktywo, które rozpoczęło cały ten debilizm, zostało uderzone najsilniej. Straciło 77% swojej wartości między wtorkiem a środą, ponieważ likwidacje wciąż nadchodziły.

Sprawy pogorszyły się wczoraj, gdy Binance wycofał się z umowy kupna FTX. Według raportów, FTX błędnie przedstawił zakres swoich zobowiązań, a szefowie Binance obawiali się, że to przejęcie może być zbyt daleko posuniętym mostem.

Czytaj także:  Upadek FTX nie powstrzyma Hongkongu przed staniem się centrum wirtualnych aktywów

FTX wydaje się być zdany na siebie, bez żadnych zbawców w zasięgu wzroku. W rezultacie, koszt FTX spadł.

Aktywo jest notowane na poziomie 3,11 USD, co oznacza spadek o 31,51 w ciągu ostatnich 24 godzin.

Czas rozważyć aktywa o wysokiej wartości

Opad z sagi FTX wciąż się rozwija, a rynek najprawdopodobniej będzie nadal obserwował jego skutki. Nie oznacza to jednak, że inwestorzy nie mogą osiągnąć zysku. Kilka aktywów prezentuje ogromne możliwości zyskowności dla inwestorów szukających zysków.

Dash 2 Trade (D2T)

Dash 2 Trade to platforma do badania i analizy kryptowalut, której celem jest pomoc inwestorom w zarabianiu na rynku. Platforma oferuje kilka imponujących narzędzi, począwszy od handlowego interfejsu programu aplikacyjnego (API) po konstruktora strategii dla początkujących inwestorów.

Jako swój natywny token, D2T pozwala użytkownikom Dash 2 Trade łatwo dokonywać płatności za usługi platformy. Obecnie jest dostępny w przedsprzedaży, z ponad 5,5 miliona dolarów już zebranych. Wraz z dalszym rozwojem rynku i napływem nowych inwestorów, perspektywy Dash 2 Trade nadal wyglądają jaśniej, podobnie jak perspektywy D2T. Kup D2T na Presale Now

RobotEra (TARO)

RobotEra jest jedną z najnowszych presales na rynku. Platforma została zbudowana jako metaverse world-builder, gdzie gracze mogą wejść i posiadać swoje awatary. Dzięki RobotEra gracze mogą kupować ziemię, rozwijać ją i eksplorować wirtualny świat.

Czytaj także:  Prognoza ceny Dogecoin jako DOGE wzrasta o 25% od dołu - koniec rynku niedźwiedzia?

Istnieją przestrzenie wspólne, w których mogą angażować się w wiele doświadczeń. Gracze dostają na własność wszystko, co kupują w RobotEra, ponieważ platforma oferuje wszystkie nieruchomości jako niezbywalne tokeny (NFT).

Obecnie TARO, rodzimy token RobotEra, jest dostępny w przedsprzedaży. Pierwszy etap przedsprzedaży właśnie wystartował, ale spodziewamy się, że w najbliższych dniach zobaczy kilka imponujących liczb sprzedaży. Istnieje kilka etapów przedsprzedaży, więc istnieją różne możliwości rentowności. Kup TARO w przedsprzedaży.

Calvaria (RIA)

RIA to token kryptowalutowy, który może być następną wielką rzeczą w grach blockchain.

Dzięki RIA gracze mogą kupować karty handlowe NFT i budować talie, które konkurują z taliami innych graczy w Calvaria: Duels of Eternity. Jak można się spodziewać, celem jest zwycięstwo, a gracze mogą cieszyć się niesamowitymi nagrodami za swoją aktywność.

RIA zostanie wykorzystany do ułatwienia handlu NFT na rynku Calvarii w aplikacji. Aktywa te można również obstawiać, aby uzyskać więcej nagród, oferując jednocześnie zarządzanie poprzez zdecentralizowaną autonomiczną organizację (DAO) Calvarii.

Po przejściu przez trzeci etap przedsprzedaży, RIA jest bezdyskusyjnie jedną z najgorętszych przedsprzedaży. Przed nami jeszcze sześć etapów przedsprzedaży, w każdym z nich cena tokena wzrasta o 0,005$. Buy RIA on Presale.


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły