Strona głównaKryptoLucky Block is Giving Away $1,000,000 Bitcoin - Jak wygrać?

Lucky Block is Giving Away $1,000,000 Bitcoin – Jak wygrać?

Społeczność Lucky Block rozdaje 1 milion dolarów w Bitcoinach. Dla zainteresowanych uczestników stworzyliśmy idealny przewodnik.

$1 Million Up For Grabs

W tym tygodniu twórcy platformy gier Lucky Block ponowili swoją promocję, w której gracze mogą wygrać 1 milion dolarów w Bitcoinach. Konkurs jest tylko jednym z wielu dostępnych w ekosystemie Lucky Block, w którym członkowie mogą wygrać różne nagrody.

Gracze mogą wygrać 1 milion dolarów dzięki temu konkursowi, kupując Lucky Block Bitcoin non-fungible tokens (NFTs). Gracze mogą kupić każdy z tokenów za jedyne 0,264 BNB i wziąć udział w konkursie tyle razy, ile chcą, kupując jak najwięcej NFT.

Łącznie utworzono 25 000 NFT Lucky Block Bitcoin. Gracze nadal mają możliwość wzięcia udziału w konkursie i wygrania go, ponieważ 24 896 tokenów jest nadal dostępnych. Gracze są automatycznie wprowadzani do losowania nagród NFT po zakończeniu zakupu NFT.

Lucky Block jest znany z organizowania różnych losowań nagród i konkursów. Platforma rozdała już kilka interesujących nagród, począwszy od domów, po opłacone wakacje i Lamborghini.

Jak wygrać $1 Million w Bitcoin

Zainteresowany dołączeniem do tego konkursu? Wykonaj kroki przedstawione poniżej:

Czytaj także:  Eksperci przewidują, że te 4 monety mogą wzrosnąć 10x, gdy ceny kryptowalut się odbiją

Przejdź do strony głównej

Pierwszym krokiem jest odwiedzenie strony docelowej konkursów Lucky Block. Następnie kliknij „Kup NFT”, aby zostać przekierowanym do Launchpada, rynku NFT, na którym znajdują się NFT Lucky Block.

Podłącz swój portfel

Przed zakupem NFT inwestorzy muszą podłączyć swoje portfele. Jest to ważne, ponieważ ten portfel kryptowalutowy jest miejscem, w którym przechowywane są tokeny.

Buy Crypto

Ze względu na zależność Lucky Block od BNB Smart Chain, inwestorzy muszą nabyć Binance Coin (BNB) zanim będą mogli kupić NFT. Kryptowaluta BNB jest przedmiotem obrotu na wielu renomowanych giełdach i brokerach.

Kup NFT

Po zasileniu portfela inwestorzy mogą zakończyć zakupy.

Wybierz NFT i kliknij przycisk „Kup”. Ponieważ portfel został podłączony, transakcja zostanie przetworzona bezpośrednio. Pamiętaj, że każda NFT idzie za 0,264 BNB.

Lucky Block – An Opportunity To Play & Win

Lucky Block to platforma gier i konkursów NFT, która została uruchomiona w 2022 roku. Chociaż rozpoczął się jako czysty serwis gier, który pozwala graczom cieszyć się grami poprzez zakup tokena LBLOCK, wkrótce rozszerzył się, aby stać się pełnym ekosystemem promosów i puli nagród.

Czytaj także:  Nike uruchamia platformę Web3 oferującą wirtualną odzież i inne produkty oparte na NFT

Platforma również dabbled w NFT, uruchamiając swój Platinum Rollers Club NFT na początku tego roku i kilka innych kolekcji NFT. Większość losowań nagród wymaga od graczy zakupu tych NFT lub LBLOCK, aby cieszyć się automatyczną kwalifikacją.

Visit Lucky Block


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły