Strona głównaKryptoTa ekologiczna moneta kryptograficzna wzbudziła zainteresowanie inwestorów ESG — dowiedz się, dlaczego

Ta ekologiczna moneta kryptograficzna wzbudziła zainteresowanie inwestorów ESG — dowiedz się, dlaczego

IMPT to zupełnie nowa kryptowaluta, której celem jest zmiana świata kredytów węglowych na lepsze. Projekt zyskuje na popularności w ciągu ostatnich kilku tygodni, z imponującymi wskaźnikami udziału w jego przedsprzedaży.

Firma z powodzeniem zebrała prawie 13 milionów dolarów, aby sfinansować swoją wizję – jest to tym bardziej imponujące, gdy weźmie się pod uwagę, że rynki kryptograficzne są obecnie wyjątkowo niedźwiedzie, a większość aktywów znacznie spadła w porównaniu z zeszłorocznymi maksimami.

Obecny system uprawnień do emisji dwutlenku węgla jest przestarzały obecny stan kredytów węglowych zależy od przestarzałego systemu, w którym kredyty węglowe są wydawane przez państwo na użytek firm.

Oznacza to, że zanieczyszczanie środowiska w danym roku staje się dla firm niewspółmiernie droższe, ponieważ każdego roku wydawanych jest mniej uprawnień do emisji dwutlenku węgla.

Jest to stary system, co oznacza, że ​​kredyty węglowe napotykają problemy, jeśli chodzi o skalowanie i większy wpływ. Ponadto obecny system uprawnień do emisji jest taki, że bardzo trudno jest nimi handlować i są one bardzo nieprzejrzyste.

Zachęcanie do „odpowiedzialnych zakupów” IMPT ma nadzieję na wykorzystanie węgla kredytów nie z korzyścią dla dużych zanieczyszczających, ale dla konsumentów.

Czytaj także:  Bank of England ostrzegł konsumentów przed ryzykiem DeFi po upadku FTX – regulacja już wkrótce?

Nagradzając konsumentów, którzy robią zakupy w firmach, które są wysoce przyjazne dla ESG, są w stanie zapewnić lepszą kapitalizację firm ESG i zachęcić inne firmy do wejścia na rynek jako dobrze.

Każdy, kto robi zakupy za pośrednictwem platformy IMPT (wybierając spośród ponad 25 000 różnych firm), jest uprawniony do zdobycia nagród IMPT jako zwrotu gotówki.

Obecnie zespołowi IMPT udało się pozyskać szereg imponujących nazwisk za pośrednictwem programu partnerskiego z gigantami branżowymi, takimi jak Huge Boss, Netflix i Microsoft.

Uprawnienia węglowe jako NFT Wykorzystując NFT jako uprawnienia węglowe , cały ekosystem kredytów węglowych może stać się bardziej wydajny, przejrzysty i sprawiedliwy.

Kiedy konsument zarabia IMPT jako zwrot gotówki za swoje wydatki, może zatrzymać token lub wymienić go na kredyty węglowe NFT. Proces odkupienia oznacza, że ​​IMPT jest spalany, co powoduje, że token jest coraz rzadszy.

Prawie 13 milionów dolarów zebranych w przedsprzedaży Przedsprzedaż IMPT postępuje konsekwentnie i teraz udało się zebrać prawie 13 mln USD.Przedsprzedaż jest prowadzona w taki sposób, że cena IMPT stopniowo rośnie z każdym etapem.

Czytaj także:  MasterCard, Citigroup i inni giganci globalnej bankowości rozpoczynają pilotażowy program dolara cyfrowego w nowojorskiej Rezerwie Federalnej

Obecnie token jest sprzedawany po cenie 0,023 USD, ale w kolejnym etapie przedsprzedaży cena ta wzrośnie do 0,028 USD. Odwiedź IMPT Ale już


TO CI SIĘ SPODOBA:

TOP 5

podobne artykuły