Strona główna Uroda SZOK! Sperma jest zdrowa! To może kosztować trochę odwagi, ale

SZOK! Sperma jest zdrowa! To może kosztować trochę odwagi, ale

Wiele osób chciałoby poznać sposób, aby organizm starzał się w jak najwolniejszym tempie. Każdy przecież chce jak najdłużej zachować młodość i dobrą formę.

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach ludzie żyją coraz dłużej, lecz niestety w gorszym zdrowiu. Ma ta to wpływ wiele czynników takich jak zatrute środowisko, modyfikowana żywność czy szkodliwe promieniowanie.

Ale dwaj badacze z Australii odkryli coś, co znacznie opóźnia starzenie się i co najważniejsze jest całkowicie zdrowe i naturalne! Temat dla niektórych może okazać się kontrowersyjny i budzić spore wątpliwości, wiele osób uzna go też za bardzo wstydliwy, ponieważ chodzi tutaj o spermę.

Tak, to dla wielu temat tabu, ale według Franka Madeo i Tobiasa Eisenberg męskie nasienie może przynieść wiele korzyści ludzkiemu organizmowi. To dość szokujące odkrycie, ale warto przeczytać nieco więcej.

Pierwszą i kluczową rolę gra tutaj spermidyna. To organiczny związek chemiczny, który w znacznej ilości występuje w męskim nasieniu i według naukowców może wydłużyć życie nawet o 25 lat! Substancja ta opóźnia starzenie, chroni komórki przed uszkodzeniem, a także może leczyć depresję.

Badacze podali spermidynę myszom. Okazało się, że substancja ta wydłużyła życie gryzoni o 30% W przypadku owadów okres życia wydłużył się o 15 procent. Zdaniem australijskiego duetu badawczego substancja ta powinna działać w bardzo podobny sposób na ludzi.

A cała zagadka polega na tym, że spermidyna hamuje proces obumierania komórek w naturalnym procesie starzenia się. Naukowcy twierdzą także, że może być przełomem w leczeniu Parkinsona i Alzheimera.

Frank i Tobias przyznają, że ich odkrycie to krok milowy dla ludzkości i są z tego powodu niesamowicie szczęśliwi.

Spermidyne zawierają także grejpfruty czy kiełki zbóż, ale nic nie może równać się z tą naturalną.
Może i nie wszyscy uznają to badanie za rewelację i dla wielu dalej będzie to temat tabu, ale może okazać się to ponadczasowym odkryciem!


loading...
loading...

WYBRANE DLA CIEBIE

POPULARNE ARTYKUŁY